Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Instrukcja
Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)

Przypominam, że istnieje wątek łańcuszkowy (zob. powyżej), w którym można wymieniać się referalami. Wszystkie takie oferty w obecnym wątku, obchodzące regulamin wątków łańcuszkowych, w tym również oferty "na priv" będą przenoszone do kosza, z odjęciem punktów statusowych.

Wikipost powstał dzięki @baja! :)


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Mar 2017 21:10 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Cashback motywacyjny będzie albo i nie będzie ;)

http://frequentmiler.boardingarea.com/2 ... oking-com/

Załącznik:
Booking.com_1,179,709_hotels_worldwide._115+_million_hotel_reviews._-_2017-03-20_19.54.48.jpg
Booking.com_1,179,709_hotels_worldwide._115+_million_hotel_reviews._-_2017-03-20_19.54.48.jpg [ 73.97 KiB | Obejrzany 19914 razy ]


T&C też niczego sobie ;)
http://www.booking.com/content/referral ... ncentive=1


Ostatnio edytowany przez krasnal 04 Sty 2018 14:01, edytowano w sumie 3 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 23 Mar 2017 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Booking.com via Slickdeals is offering a $25 reward with any hotel booking for $50 or more made before April 15. This offer is valid on any of Booking.com's more than 1.1 million hotels, apartments and holiday rentals. The reward is paid after you check out from the property and credited to your credit card.

Ważne, by na ostatnim etapie rezerwacji (dane pacjenta) pojawiło się takie zielone okienko:

Image


EDIT: Po krótkim dochodzeniu stwierdzam, że nie jest to nic innego, jak reflink wrzucony do sieci przez jakiegoś blogera. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy stworzyli własny łańcuszek i skorzystali na tej promocji trochę lepiej. Założyłem wątek łańcuszkowy tutaj:

viewtopic.php?t=109290

W tym przypadku jest 15 FUNTÓW za rezerwacje powyżej 30GBP, reszta pozostaje bez zmian. Nie wiem, jaką premię otrzymuje zapraszający, ale na pewno coś dostaje.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Mar 2017 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
To jest tylko dla osób, które nie mają jeszcze konta na bookingu?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Mar 2017 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Nie trzeba zakładać nowego konta.

Certain Incentive Bonuses may be limited to certain users (e.g. users who have not previously booked with Booking.com) or certain bookings (e.g. specific destinations). Where applicable this will be described in the promotion.

To wyimek ze zbiorczych T&C, dotyczących wszystkich tego typu promocji Bookingu. W tym przypadku nie widzę nigdzie takiego ograniczenia. Dodatkowo:

Participants may only receive Incentive Bonuses from a maximum of 3 different campaigns per year, including Refer-a-Friend campaigns.

Z tego wynika, że funkcjonują promocje przeznaczone też dla "starych" użytkowników. No i jeszcze, że są promocje Refer-a-Friend, ale ta nie jest tak opisana. Technicznie zatem ten link to nie referal, tylko "incentive link".

Dla 100% pewności można sprawdzić:
-zalogować się na swoje konto
-potem kliknąć w link
-przeklikać się przez rezerwację do momentu, gdzie podaje się imię i nazwisko gościa
-jeśli po lewej stronie nadal będzie info o bonusie, to znaczy, że posiadanie konta niczemy nie przeszkadza.

EDIT: Polecający też dostaje 15GBP:
Image
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/


Ostatnio edytowany przez arturro, 24 Mar 2017 16:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 24 Mar 2017 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
to pewnie po mojej rezerwacji, niestety mi nie wysłali referala :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grens uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 24 Mar 2017 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Tak, @Łukasz , po Twojej.
Hm... a masz konto na bookingu? Może wysyłają po założeniu konta? Ja dostałem od nich ten link prawie jednocześnie z potwierdzeniem swojej rezerwacji.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Mar 2017 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
mam, pewnie w tym problem, może jednak trzeba założyć nowe konto
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Mar 2017 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Ja miałem konto dużo wcześniej. A potwierdzenie bonusu masz?


Sent from my SM-T116 using Tapatalk
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
tylko potwierdzenie rezerwacji, dostałeś też oddzielnego maila z potwierdzeniem bonusu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, czy podczas rezerwacji pokazało się okienko z komunikatem, że po odbyciu noclegu dostaniesz zwrot 15GBP.
Jak masz konto, to możliwe, że możesz w nim odnaleźć tego "referala":
Image
W tej zakładce "Free money" powinien siedzieć.
Mam to też tutaj, w zakładce "dashboard":
Image

...albo po przejściu z takiego linka:
https://secure.booking.com/myreferrals. ... vE78IxlQ==
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
W tym miejscu co masz "free money", u mnie jest zakładka "Reports" :/ jaki masz ustawiony kraj pochodzenia? Może działa tylko na kontach UK?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:13 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
@arturro w jaki sposób wygenerowałeś referral w funtach? Czy możliwe są również inne waluty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Chyba znalazłem rozwiązanie: zmieniłem w ustawieniach kraj na UK, zalogowałem się ponownie i pojawił się referal na koncie. Maila jednak nie dostałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Mam ustawione UK, pewnie dlatego jest w GBP.
Ten pierwszy referal w tym temacie był w USD, więc pewnie da się też w innych walutach wejść w to promo.

Ja dostałem maila od bookingu, że mogę dostać zwrot jeśli zrobię rezerwację. Skorzystałem i wtedy przyszedł kolejny mail, że mogę taką zniżką obdzielić kolejne max 10 osób.
Dzisiaj pokojarzyłem, że w tym temacie był link do tej samej akcji, tylko w USD.

@Łukasz - pojawił się referal, tzn. link, czy forsa?
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
Czyli możliwe że działa w różnych walutach, ale nie działa w PLN...

Załączniki:
booking referal.jpg
booking referal.jpg [ 94.41 KiB | Obejrzany 18495 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Mar 2017 16:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
"Może tak być".
Dziwne jednak, że Booking pisze do mnie po polsku.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 24 Mar 2017 17:01 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 801
srebrny
Jeszcze się upewnie czy MWZ (50USD lub 30GBP) dotyczy całej rezerwacji czy pojedyńczego noclegu :)?

+

czy korzystając z łańcuszka w GBP można zarezerwować w USD i zagranąć 25 USD przy MWZ 50 USD :)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 24 Mar 2017 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
1. Całej rezerwacji.
2. Nie sądzę. Ja robiłem rezerwację w euro, a premia i tak jest w orginalnej walucie oferty.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Mar 2017 01:57 

Rejestracja: 25 Mar 2017
Posty: 8
Witam
Czy można na tej samej rezerwacji, dostać zwrot 15GBP i zwrot z Wizz Air, ktoś wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Mar 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
Dwa różne linki na wejście, nie da się.

Sent from my SM-T116 using Tapatalk
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off
Maktravel lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group