Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Instrukcja
Otwierając stronę booking.com z linku polecającego (patrz linka na końcu posta) mamy szanse na zwrot 15 GBP lub 50 zł bezpośrednio na kartę, którą opłacamy rezerwacje w booking.
Aby otrzymać środki premiowe należy po przekierowaniu z linka polecającego, zalogować się na swoje konto i dokonać rezerwacji na kwotę powyżej 30 GBP (150 zł). Do trzech dni po opłaceniu i zakończeniu pobytu, środki premiowe zostaną przekazane na kartę wskazaną w profilu booking (najczęściej ta z której opłacamy rezerwację ale można wskazać też inną). Po dokonaniu pierwszej rezerwacji z linku polecającego, na naszym profilu pojawi się zakładka ze środkami premiowymi i linkiem, który rezerwujący może przekazać swoim znajomym w celu otrzymania kolejnych premii. Limit premii dla danego użytkownika widoczny jest na osi w odpowiedniej zakładce dotyczącej tej promocji i wynosi od 500 zł do 150 GBP (booking ma jakiś algorytm, który sam dobiera ten parametr dla konkretnego użytkownika).

Temat łańcuszek z linkami polecającymi potrzebnymi do zgarnięcia premii jest tutaj booking-com-pound-15-do-rezerwacji-powyzej-pound-30,1527,109290&start=40
Po wykorzystaniu ostatniego na liście można dopisać swój wygenerowany link.

Warto skorzystać póki program zwrotów działa :idea: zwłaszcza, że w czerwcu kolejny długi weekend ;)

Przypominam, że istnieje wątek łańcuszkowy (zob. powyżej), w którym można wymieniać się referalami. Wszystkie takie oferty w obecnym wątku, obchodzące regulamin wątków łańcuszkowych, w tym również oferty "na priv" będą przenoszone do kosza, z odjęciem punktów statusowych.

Wikipost powstał dzięki @baja! :)


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 16 Kwi 2017 17:57 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
referale działają, ale osoba z mojego dzisiejszego polecenia dostała już tylko 50 zł, max 500 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#102 PostWysłany: 16 Kwi 2017 21:43 

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 59
A moze ktos pomoc? Wzialem rezerwacje z linka na 25$, tak mam tez na rezerwacji tyle do zwrotu, a w tej zakladce do zwrotu mam 15 funtow zwrotu?! Trace ewentualnie 25zeta, a to dosc duzo dla mnie. Poza tym na polecenie tez mi dali na 15funtow. Mam zrezygnowac z rezerwacji i zrobic nowa i bedzie moze lepiej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 16 Kwi 2017 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2012
Posty: 245
Loty: 364
Kilometry: 669 576
niebieski
pemat napisał(a):
referale działają, ale osoba z mojego dzisiejszego polecenia dostała już tylko 50 zł, max 500 zł


Ja użyłem linka na 15 GBP, ale referal utworzył się (jak wyżej) 10 x 50 PLN. Nie wiem dlaczego ?
... ale, założyłem nowe konto z ang. językiem, walutą, adresem i kartą - wpadło 15 GBP.
Może któreś z powyższych na na to wpływ.
Skasowałem zatem pierwszą rezerwację. Zobaczymy jak zostanie rozliczone.
_________________
pozdrawiam:

Image

https://mojeflagi.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 16 Kwi 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Kluczową sprawą jest wybór kraju w ustawieniach konta. Jeśli ktoś będzie zakładał konto i jako kraj ustawi sobie Polskę to wygeneruje mu jego osobistego refa na 50 zł, lub 60 zł.

Trzeba po prostu wybrać USA, lub Wielką Brytanię, wtedy będzie to polecenie na 15 GBP, czy 20$.

BaczekWawa napisał(a):
A moze ktos pomoc? Wzialem rezerwacje z linka na 25$, tak mam tez na rezerwacji tyle do zwrotu, a w tej zakladce do zwrotu mam 15 funtow zwrotu?! Trace ewentualnie 25zeta, a to dosc duzo dla mnie. Poza tym na polecenie tez mi dali na 15funtow. Mam zrezygnowac z rezerwacji i zrobic nowa i bedzie moze lepiej?


Za pierwszą twoją rezerwację dostaniesz 25$ zwrotu, jeśli ktoś skorzysta z twojego linka następne zwroty będziesz dostawał już w kwocie 15 GBP.

Ja też tak miałem, pierwszy zwrot dostałem w $, natomiast potem w ramach, tego że ktoś skorzystał z mojego linka zwrot przyszedł już w funtach.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#105 PostWysłany: 17 Kwi 2017 11:09 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
zmieniłem kraj, język i nie mam tej zakładki? Rozumiem więc,że jak zrobię rezerwację z czyjegos linku to tak czy tak dostanę zwrot kasy a po rezerwacji powinnien się pojawić już mój link?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 17 Kwi 2017 12:45 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
dokładnie tak było w przypadku świeżo zakładanego konta mojej żony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 17 Kwi 2017 13:05 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
ja zmienilem wszystkie możliwe języki, walutę i kraj na US, a i tak wygenerowało link z poleceniami po 50zł, może też bierze adres zamieszkania pod uwagę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 18 Kwi 2017 08:30 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ja przetestuje wersję na istniejącym koncie a druga rezerwacja na inny mail.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 18 Kwi 2017 09:02 

Rejestracja: 24 Sty 2012
Posty: 63
Ja chyba trochę nie w temacie, ale może jakaś dobra dusza mi pomoże- mam jakiś ( podobno jednorazowy) kod rabatowy do Booking.com, tyle ze podczas rezerwacji zupełnie nie widzę miejsca, gdzie mogłabym go wpisać. Dochodzę do miejsca, gdzie podaje się dane karty i nic:/
Może ktoś lepiej ogarnia temat i pomoże ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 18 Kwi 2017 23:42 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 361
srebrny
mikerus napisał(a):
@‌piotrek_‌ w którym dokładnie miejscu jest ta opcja, o której mówisz?
U mnie w "Dane kart" wyświetla się tylko końcówka numeru karty + data ważności, a poniżej jest chackbox "Wykorzystaj do rezerwacji służbowych
Możesz przechowywać dane karty kredytowej używanej do rezerwacji służbowych. Dzięki temu otrzymanie faktur za te rezerwacje będzie łatwiejsze.".

Chyba, że Ty np. masz podpięte dwie różne karty i wtedy pojawia się jakaś dodatkowa opcja?

Miałem dokładnie ten sam problem. Mam podpiętą tylko jedną kartę, czekałem kilka dni i kasy nie było, a gdy wchodziłem w dane karty, to pokazywało mi tylko do zaznaczenia pole "Wykorzystaj do rezerwacji służbowych".

Rozwiązanie jest proste - po odbytym przez znajomego noclegu przyszedł mail z tytułem "Your friend’s back from their trip - now it’s time to earn some cash!". Wcześniej w tę wiadomość nawet nie wszedłem, a okazało się, że w treści jest zakładka "claim my £15!" i po kliknięciu w nią przenosi do danych karty, gdzie już pojawia się do zaznaczenia opcja, aby wykorzystywać kartę do poleceń.

Wcześniej opcji tej nie było, rozwiązaniem było wejście właśnie przez linka z maila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 18 Kwi 2017 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 1782
srebrny
arturro napisał(a):
:)
Ja skorzystałem z linka na 10 / 20, a pokazuje mi, że "zarobiłem" 15.

Ostatecznie wypłacili dyszkę, mimo że na ośce pokazuje, że zarobione 15.
_________________
http://arturro.fly4free.pl/blog/1455/z- ... te-dunaju/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 20 Kwi 2017 17:11 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Nvjc napisał(a):
Rozwiązanie jest proste - po odbytym przez znajomego noclegu przyszedł mail z tytułem "Your friend’s back from their trip - now it’s time to earn some cash!". Wcześniej w tę wiadomość nawet nie wszedłem, a okazało się, że w treści jest zakładka "claim my £15!" i po kliknięciu w nią przenosi do danych karty, gdzie już pojawia się do zaznaczenia opcja, aby wykorzystywać kartę do poleceń.

Wcześniej opcji tej nie było, rozwiązaniem było wejście właśnie przez linka z maila.


Do mnie przyszedł mail "Claim your £15 reward now your friend is back" o treści "Thanks again for the referral!
Now that your friend is back from their trip, it’s time to cash in on the £15 we promised."

ale niestety żadnego linka w nim nie ma :(

EDIT: Zajrzałem na konto i jednak wypłacili 15 GBP.
Do konta booking miałem podpięte dwie karty, ale wypłata poszła z automatu na tą pierwszą (na koncie nie mam możliwości wyboru)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:08 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 801
srebrny
Czy wchodząc przez link z łańcuszka można jakoś wynioskować w jakiej walucie będzie zwrot i jakie jest MWZ? Bo z tego co czytam to przy USD jest MWZ 50 USD a przy GBP 30 GBP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:13 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Chyba zależy od waluty, w której rezerwujesz lub od kraju - ja klepnąłem nocleg mając włączoną polską wersję strony i PLN ustawione w Gdańsku i widzę, że wypłaci mi 60 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:22 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 801
srebrny
Hmm w takim razie wie ktoś jaki jest zwrot w kraju gdzie obowiązuje euro (płatność też oczywiścię w euro :) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
W przypadku, gdy karta nie chciała przejść i zapłaciłem przelewem, to przysługuje mi cashback? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:50 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 801
srebrny
Jeszcze jedno pytanie. Mam rozumieć, że cashback działa też przy noclegach z płatnością na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 21 Kwi 2017 14:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
michzak napisał(a):
Chyba zależy od waluty, w której rezerwujesz lub od kraju - ja klepnąłem nocleg mając włączoną polską wersję strony i PLN ustawione w Gdańsku i widzę, że wypłaci mi 60 zł


Moim zdaniem to zależy od łańcuszka - jeśli poprzednik miał ustawioną Polskę to klikając w jego linka i rezerwując hotel np. we Francji i tak dostaniesz zwrot w PLN. Jeżeli Ty miałeś ustawiony kraj Anglię, to Twój refferal wygeneruje zwrot dla następnej osoby w GBP (nawet jeśli zarezerwuje ten sam hotel we Francji, co Ty) itd.

borcak napisał(a):
Jeszcze jedno pytanie. Mam rozumieć, że cashback działa też przy noclegach z płatnością na miejscu?


Tak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 23 Kwi 2017 05:18 

Rejestracja: 13 Mar 2015
Posty: 12
U mnie niestety brak refa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 26 Kwi 2017 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 80
Chcę skorzystać z tego, korzystajac z tematu o lancuszkach, ale nie moge sie tam wpisac. Brakuje mi 3 pkt statusowych, jak to ominac zeby nie narobic balaganu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group