Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 451 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 07 Maj 2019 15:02 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Pod koniec stycznia przy wejściu do muzeów wystarczyła polska legitymacja studencka. Na bilet autobusowy do/z lotniska lub na bilet pięciodniowy nie ma zniżek.
dcupial lubi ten post.
dcupial uważa post za pomocny.

#442 PostWysłany: 09 Maj 2019 20:34 

Wystarczyło, że okazałem ważną, polską legitymację - informacja z dzisiaj
 Relacje PM off  

#443 PostWysłany: 19 Maj 2019 23:16 

W przyszłym tygodniu lecę do Aten. Z tego co czytałem miasto to jest przychylne studentom jeśli chodzi o atrakcje. Tak się składa, że posiadam status studenta i chciałbym go wykorzystać. Najbardziej zależy mi oczywiście na Akropolu. Czytałem, że studenci mają tam wstęp za darmo. Czy to jest jeszcze aktualne i czy wystarczy polska legitymacja? Oprócz tego chciałbym też na pewno zobaczyć Agorę ateńską. Czy na nią też obowiązuje zniżka po okazaniu polskiej legitymacji?
Jeśli chodzi o komunikację z lotniska. @MacGyver napisał, że nie ma zniżek, ale na stronce (https://www.athensairportbus.com/en/bus/tickets.html) piszą, że 3€ jest dostępne m.in. dla "Students upon showing their Student Card (University ID) plus Passport or ID". Na pewno polska legitka nie przejdzie?
 Relacje PM off  

#444 PostWysłany: 20 Maj 2019 06:42 

Wszystkie muzea publiczne są darmowe za okazaniem legitymacji. Co do transportu z lotniska to było 3euro, ale jest kartka wywieszona, że działało tylko do 13 maja. Informacje z wczoraj.
 Relacje PM off  

#445 PostWysłany: 20 Maj 2019 22:23 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
W styczniu już nie działało, wiem co jest napisane na stronie, ale w budce z biletami Ci powiedzą inaczej.

#446 PostWysłany: 21 Maj 2019 10:39 

FlyKester napisał(a):
Wszystkie muzea publiczne są darmowe za okazaniem legitymacji.

Bardziej niż na muzeach zależy mi na samym Akropolu - Parteon, świątynia Ateny, Erechtejon, Odeon, Tear Dionizosa itd. - to wszystko zwiedzam za darmo jako student, tak?
 Relacje PM off  

#447 PostWysłany: 21 Maj 2019 11:03 

Wejście jest za darmo. Stoisz normalnie w kolejce jak po bilet, mówisz, że student z Uni Europejskiej, pokazujesz legitymacje studencką i dostajesz bilet do bramki. Karta ISIC nie przechodzi, przynajmniej przy wejściu do Akropolu jest taki komunikat.
 Relacje PM off
pazday uważa post za pomocny.

#448 PostWysłany: 28 Maj 2019 15:09 

Loty: 48
Kilometry: 93 697
niebieski
W nawiązaniu do zapytania @snd0cff z marca, to można przejść krócej, jak na mapce poniżej. Kładka nad droga jest. Może dla kogoś będzie przydatna informacja.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#449 PostWysłany: 21 Cze 2019 14:20 
Awatar użytkownika

Loty: 40
Kilometry: 100 510
niebieski
Wdrapałem się na polecane tu wzgórza, najlepszy widok na Akropol moim zdaniem z Filopappou.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#450 PostWysłany: 09 Lip 2019 07:10 
Awatar użytkownika

Loty: 40
Kilometry: 100 510
niebieski
Gdyby ktoś miał dylemat: warto czy nie warto zobaczyć uroczystą zmianę warty w niedzielę o 11:00 pod parlamentem w Atenach. Może sam ocenić. ;)

Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#451 PostWysłany: 09 Lip 2019 11:15 
Awatar użytkownika

Loty: 8
Kilometry: 10 502
niebieski
Chciałem ją zobaczyć, ale będąc na miejscu i widząc te dzikie tłumy otaczające tych żołnierzy to mówiąc szczerze odechciało mi się. Zobaczyłem ich z drugiej strony ulicy gdy wyszli z tego tłumu. ;)
 Relacje PM off  

[ 451 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości