Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: alpharoom opinie
#1 PostWysłany: 15 Mar 2014 11:56 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
witam
a czy z ta wyszukiwarka miał ktos do czynienia - ceny znów podejrzanie niskie :)
czy w momencie wpłaty tych 10 funtów dostajemy od razu potwierdzenie rezerwacji - tak zeby można skontaktowac sie z hotelem aby ja potwierdzic?
wogloe co o niej sadzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#2 PostWysłany: 15 Mar 2014 12:04 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
Strona wiarygodna. Ceny bardzo często niższe niż na booking.com - nawet połowę jeśli chodzi o hotele w miastach, ale już zbliżone do travelrepublic- zwyczajnie korzystają z tych samych systemów rezerwacyjnych. Warto rezerwować przez wersję irlandzką, gdyż wtedy nie ma podwójnego przewalutowania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#3 PostWysłany: 15 Mar 2014 12:08 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
dzięki za szybkie info - czyli nie ma w tym nic podejrzanego,ze ceny na tych portalach są o połowę tańszę niż kiedy nampisłem maila do danego hotelu? bo rożnica jest kolosalna ;)
nie będzie zadnych niespodzianek,że na miejscu drugie tyle bede musiał dopłacić ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#4 PostWysłany: 15 Mar 2014 12:18 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
klimas napisał(a):
dzięki za szybkie info - czyli nie ma w tym nic podejrzanego,ze ceny na tych portalach są o połowę tańszę niż kiedy nampisłem maila do danego hotelu? bo rożnica jest kolosalna ;)
nie będzie zadnych niespodzianek,że na miejscu drugie tyle bede musiał dopłacić ? ;)


Rezerwowałem kilkakrotnie i nigdy nie było problemu. Warto wybierać w lepszych hotelach opcję ze śniadaniem, które często w drogich hotelach dodatkowo kosztują ze 80-100 zł i więcej, a przy rezerwacji z portali jest tylko niewielka dopłata. To są często pule miejsc z biur podróży wykupione wcześniej. Potem w hotelu widać na rezerwacji, że jesteś gościem hiszpańskiego BP, albo brytyjskiego, a nie pośrednika alpharooms, dlatego są tak kolosalne różnice w cenach hoteli-nawet w Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#5 PostWysłany: 15 Mar 2014 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Mojej rezerwacji nie mieli w hotelu w Hiszpanii 2 dni temu i długo się naczekałem na wyjaśnienie sprawy. Nie chcieli mnie przyjąć.
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#6 PostWysłany: 15 Mar 2014 12:42 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
a nie można po rezerwacji z alpharoom napisac do hotelu z probsa o potwierdzenie rezerwacji - czy oni mają to jakoś inaczej rozwiązane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#7 PostWysłany: 15 Mar 2014 13:48 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2790
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Korzystałem na Malcie i Majorce. Bez żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#8 PostWysłany: 15 Mar 2014 14:09 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 40
Ja również korzystałam z alpharooms w zeszŁe wakacje dwukrotnie, do BuŁgarii i na Maltę - robiŁam rezerwacje dla większej grupy osób,nier było żadnych problemów, kontakt z nimi miaŁam mailowy bardzo dobry, także polecam.
Nurtuje mnie jedno - w zeszŁym roku ceny mieli w euro , teraz są w funtach, czy ktoś wie czemu ( czyżby to w związku ze zmianą str internetowej?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#9 PostWysłany: 15 Mar 2014 14:14 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
na alpharoom hotel, który mnie interesuje nie ma zdjęcia - czy często tak sie zdarza czy zbyt duże ryzyko rezerwacji ( różnica między alpharoom a travelrepublic to 200E na wyjeździe na 11 dni dla 3 osób więc sporo)
cóż robić? poradźcie :)
adresy niby te same - agia marina agia marina 73014 .......ale jak patrzę na mapę to zaznaczone w 2 różnych miejscach-może być to pomyłka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#10 PostWysłany: 15 Mar 2014 14:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
oligrako napisał(a):
Ja również korzystałam z alpharooms w zeszŁe wakacje dwukrotnie, do BuŁgarii i na Maltę - robiŁam rezerwacje dla większej grupy osób,nier było żadnych problemów, kontakt z nimi miaŁam mailowy bardzo dobry, także polecam.
Nurtuje mnie jedno - w zeszŁym roku ceny mieli w euro , teraz są w funtach, czy ktoś wie czemu ( czyżby to w związku ze zmianą str internetowej?)


Ceny w euro na stronie w wersji irlandzkiej. Wystarczy przełączyć w prawym górnym rogu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#11 PostWysłany: 15 Mar 2014 16:09 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Dla mnie podejrzanie wysokie są ceny na booking.com ...dlatego korzystam z alpharooms. Brakiem zdjęcia się nie przejmuj, na miejscu zawsze można zrobić samemu.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#12 PostWysłany: 16 Mar 2014 00:30 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
taka ciekawostka - napisałem do interesujących mnie hoteli malia z pytaniem czy wspólpracują z takimi stronami jak aplharoom czy travelrepublic bo te mają świetne ceny na pobyty u nich w podanych przeze mnie terminach.....i nie uwierzycie....nie dostałem maila z odpowiedzią za to z powyższych stron zniknęły oferty na rezerwację :)
udało mi się jedynie zarezerwować w 3 hotelu ( ze strony travelrepublic.ie) , który nie odpisał póki co na żadnego maila i nie ma z nim żadnego kontaktu. Ciekawe czy zaakceptują rezerwację ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#13 PostWysłany: 16 Mar 2014 01:14 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Korzystalam z ich uslug kilka razy bez problemu chociaz ostatnio sprzedali mi 4 osobowy pokoj a hotel takowego w ogole nie posiadal. Okolo tydzien przed podroza powiadomili mnie, ze jak sie zgodze to moge wziac dwie dwojki a jak nie to moge anulowac rezerwacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#14 PostWysłany: 16 Mar 2014 01:34 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
klimas napisał(a):
taka ciekawostka - napisałem do interesujących mnie hoteli malia z pytaniem czy wspólpracują z takimi stronami jak aplharoom czy travelrepublic bo te mają świetne ceny na pobyty u nich w podanych przeze mnie terminach.....i nie uwierzycie....nie dostałem maila z odpowiedzią za to z powyższych stron zniknęły oferty na rezerwację :)
udało mi się jedynie zarezerwować w 3 hotelu ( ze strony travelrepublic.ie) , który nie odpisał póki co na żadnego maila i nie ma z nim żadnego kontaktu. Ciekawe czy zaakceptują rezerwację ?


Chłopie z czego ty robisz taką sensację? Oferta na tych stronach to nie są błędy cenowe jak lot do Australii tylko standardowa oferta. Są strony oferujące jeszcze tańsze noclegi - kody rabatowe. Poczytaj forum. Nawet w TUI.com często są świetne oferty. Oni nie musza mieć podpisanej umowy z alpharooms, czy travelrepublic, bo są to rezerwacje z globalnego systemu rezerwacyjnego do którego te firmy mają dostęp i jako pośrednik robią rezerwację. To nie booking.com. Zarezerwuj, a potem możesz po kilku dniach napisać do hotelu czy mają taką rezerwację. Zawsze hotel potwierdzał taką rezerwację, choć widział jako pośrednika biuro podróży, a nie alpharooms. Pobierają depozyt, a potem w oznaczonej dacie pobierają resztę z karty, bez twojego udziału. W każdej chwili możesz zapłacić całość. Warto płacić kartą walutową np. BZWBK to wtedy nie ma przewalutowania i przy większych kwotach jest dodatkowa oszczędność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#15 PostWysłany: 16 Mar 2014 09:02 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
greg1291

Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Trafiłeś idealnie bo dotychczas dokładnie korzystałem tylko z booking.comw dodatku tylko w Polsce ;)
Stąd moje obawy - tymbardziej,że pierwszy raz namówiłem rodzinkę na taki wyjazd - więc kiepsko byłoby wtopić ;)
w takim razie odezwę się do hotelu tak jak mówiłeś za parę dni i sprawdzę czy mają rezerwację na moje nazwisko.
Dzięki jeszcze raz!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#16 PostWysłany: 17 Mar 2015 11:36 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Nie padła odpowiedź na pytanie w pierwszym poście.

Może ktoś pomoże.

Wpłaciłem 10E tytułem rezerwacji. Otrzymałem potwierdzenie na maila. Pozostała kwota płatna jest do końca maja.

Czy już w tym momencie mogę potwierdzić rezerwację w hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#17 PostWysłany: 17 Mar 2015 11:40 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3576
złoty
Napisz do hotelu to się wszyscy dowiemy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#18 PostWysłany: 17 Mar 2015 11:50 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
juz to zrobiłem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#19 PostWysłany: 17 Mar 2015 14:08 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
Okazało się ze w hotelu nie mają mojej rezerwacji.
Od otrzymania potwierdzenia z alpharoom po wpłacie 10e minęło już 10 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: alpharoom opinie
#20 PostWysłany: 18 Mar 2015 10:05 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Wysyłają rezerwację do hotelu dopiero coś 10-12 dni przed zameldowaniem. Więc wcześniej niema co pisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group