Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 11 Paź 2015 11:22 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Ja wybrałem ISBB skuszony atrakcyjnymi cenami, a dodatkowo śniadaniami wliczonymi w cenę. Sam pobyt w hotelu nie zaliczam do specjalnie udanych, bo raz, że odmówiono mi upgrade'u (pobyt zaraz po zmianie marki), dwa - przy ekstremalnie wysokich temperaturach na zewnątrz, braku klimatyzacji oraz hałasu z ulicy (pokój od frontu), warunki raczej nie sprzyjały wypoczynkowi. Tyle, że w hotelu jedynie spałem i jadłem śniadania, resztę czasu poświęcając na zwiedzanie miasta i okolic. Wcześniej jakoś nie było okazji, aby jechać w te strony. I muszę powiedzieć, że pomimo niedogodności hotelowych, warto było. BB jest naprawdę ciekawym miastem, z ładnym rynkiem, zróżnicowaną zabudową (od wielkomiejskiego stylu wiedeńskiego w Bielsku, po typowo małomiasteczkowe budynki w Białej - widać to już na granicy obu miast na rzece Biała), mnóstwo tu również budowli pofabrycznych, którym przywraca się dawną świetność adaptując na domy towarowe, hotele, apartamenty. W okolicy można odwiedzić Żywiec i tamtejszy browar, Pszczynę ze wspaniałym pałacem, można podjechać do Wisły i sprawdzić skąd wypływa źródło naszej największej rzeki, a nawet, jeśli ktoś ma ochotę - do Oświęcimia (chyba nawet bliżej niż z Krakowa). Można też wybrać się na wycieczkę pociągiem do Zwardonia, przejść leśną ścieżką na słowacką stronę a potem wrócić torem kolejowym na polską ( tyko uwaga, bo tam chyba od czasu do czasu wciąż coś jeździ przez granicę). Jednym słowem, możliwości jest wiele a atrakcji starczy na kilka pobytów, ewentualnie w połączeniu z pobytami w Mercure Cieszyn lub Mercure Wisła Patria. Promocja rzeczywiście mnie zmotywowała, ale nie żałuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Czarnogórze: 5 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1171 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w Czarnogórze: 5 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1171 PLN. Wylot z Krakowa
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu od 2111 PLN. Wyloty z 5 miast Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu od 2111 PLN. Wyloty z 5 miast
#282 PostWysłany: 11 Paź 2015 12:20 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Misiatek napisał(a):
Na LL jest dziś opisane, że za 2+2+2 w różnych hotelach człowiek nie dostał punktów za pobyt środkowy.
Tak jak myśleliśmy, gdy data wymeldowania i zameldowania przy pobytach dwudniowych się pokryje, system nie przyznaje punktów.


U mnie wpadły punkty mimo nie rozdzielania pobytów, więc nie traktowałbym tego jako regułę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 11 Paź 2015 14:36 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Miałem napisać, że to niespodzianka, ale po chwili namysłu napiszę, że wcale mnie to nie dziwi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 11 Paź 2015 19:06 

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 3
Dobry wieczór, to mój pierwszy post na forum - choć czytuję je od dość dawna.

Mam pytanie - jestem świeżo po pobycie we włoskim Mercure, gdzie za dwa noclegi zapłaciłem 8000pkt. plus 12Euro.
Jak mi powiedziano, kwota dopłaty jest zbyt niska, aby w ogóle naliczono punkty za pobyt, tłumacząc to minimalnym progiem wynoszącym podobno 20 Euro.
Oczywiście brak punktów = brak startu promocji wrześniowej.

Ma ktoś doświadczenia z pobytów zagranicznych?

Doradźcie, co czynić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 11 Paź 2015 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Kto Ci powiedział i który pkt regulaminu wskazał?
Reklamacja (zgłoszenie braku pkt. po pobycie) i punkty będą.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez horacy19, 11 Paź 2015 19:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
 
      
#286 PostWysłany: 11 Paź 2015 19:10 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Witaj na forum w roli nie tylko czytacza, ale również pisarza! :)

Moja rada jest taka - napisz reklamację do polskiego biura Accora. Tak, jak napisał ~horacy19, zgłoś brak naliczenia punktów po odbytym pobycie. Tyle na początek. Możesz skorzystać z adresu e-mail loyalty.memberassistance.pl@acc.accor-customercare.com lub z formularza kontaktowego na stronie http://www.accorhotels.com/pl/leclub/contacts.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 15 Paź 2015 13:36 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3601
srebrny
Michy napisał(a):
To bardzo nie fajnie ze strony Accor. W takim razie pewnie istnieje również ryzyko, że w ofercie szalone ceny do 40% zniżki + śniadanie w cenie, jeden z gości może dostać śniadanie a drugi, nie mający karty, nie dostanie...

Cytuj:
Zniżka w wysokości 40% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób przysługuje wyłącznie członkom Le Club AccorHotels (za wyjątkiem marek Adagio oraz ibis, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.

Poprzednio też był ten zapis i nikt nie wymagał karty od drugiej osoby. Od dzieci również. :D Trzeba to czytać tak:
Cytuj:
"Zniżka w wysokości 40% + bezpłatne śniadanie dla 2 osób" (jako rodzaj stawki) przysługuje wyłącznie członkom Le Club AccorHotels (za wyjątkiem marek Adagio oraz ibis, w których oferta promocyjna nie obejmuje śniadań) i dotyczy standardowych cen pokoi, obowiązujących w zarezerwowanym terminie na ogólnych warunkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#288 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1988
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Może ktoś potwierdzić że wpadły mu punkty przy małej dopłacie? Mam na jutro rezerwację za 12PLN i nie wiem czy domawiać burgera ;)
Inna sprawa - czy modyfikacja rezerwacji w w/w formie (domówienie posiłku) nie spowoduje jej zmiany w kontekście daty (tzn. data założenia rezerwacji może sie zmienić na datę modyfikacji, w tym przypadku mogą się wypiąć że nie spełniła warunku)? Po Accorze można się wszystkiego spodziewać ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:10 

Tak wpadły punkty przy małej dopłacie, lepiej nic nie kombinować z rezerwacją.
Góra
 PM off
vivere uważa post za pomocny.
 
      
#290 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:26 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8939
Loty: 1001
Kilometry: 962 568
platynowy
Ja miałem dopłatę rzędu niecałych 50 zł - dostałem za to ponad 300 pkt (oprócz wszystkich należnych z promocji).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#291 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:46 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
W jaki sposób dostałeś za 50 zł ponad 300 pkt, jeśli nie wchodziła w to żadna inna promocja?
Mając platynę powinno być max. 52-53 punkty przy takiej kwocie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:49 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4266
Loty: 427
Kilometry: 957 480
złoty
pewnie płacił voucherem skoro to była dopłata
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:50 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3601
srebrny
Ktoś pewnie na recepcji wpisał całą wartość noclegu, a nie część zapłaconą. Zdarza się. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:55 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Oczywiście, w Accor różne cuda się zdarzają. ;)
Ale na pewno nie można traktować tego jako regułę.
Przy zaledwie 12 zł dopłaty system może nie naliczyć automatycznie promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:56 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1805
niebieski
Ok, ale 50 PLN to ponad 10 EUR wymienione w nowym regulaminie, wiec o niczym nie swiadczy - problematyczne moga byc tylko kwoty ponizej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 15 Paź 2015 14:56 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 10
może nieprecyzyjnie wyraziłem się w poprzednim poście: odnośnie wydawania voucherow na napoje powitalne centrala postanowila po prostu ujednolicic zasady, do tej pory byla za duza dowolność w ilosci ich wydawania przez hotele. Teraz niezaleznie od tego na ile osob jest zalozona rezerwacja, bedzie wreczany przy zameldowaniu tylko 1 voucher na drink. Odnośnie śniadań to nie przejmowałbym się tym w ogóle. Jeśli rezerwacja jest np. na 2 osoby to zawsze te 2 osoby otrzymują śniadanie, nie ma innej opcji. System działa zerojedynkowo. Albo 2 osoby albo 0 :) pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 15 Paź 2015 15:01 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1805
niebieski
Mogli to jednak ujednolicic w druga strone...;) No przyznacie sami, ze od jednego sikacza nie zbiednieja, a wyglada conajmniej glupio taki gratis tylko dla jednego z "uczestnikow rezerwacji".

BTW trafne pytanie padlo wczesniej - czy jesli druga osoba ma takze status to wtedy daja dwa driny? Mam pobyt w ten weekend, sprawdze to.


Ostatnio edytowany przez digger, 15 Paź 2015 15:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 15 Paź 2015 15:02 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 806
niebieski
Zasady, zasadami, ale jak się trafi na jakąś uprzejmą recepcjonistkę, to i tak pewnie dwa albo więcej voucherow gdzieniegdzie będzie można dostać.
Tak naprawdę to w dużej mierze zawsze była kwestia uznaniowa, a zasady odnośnie jednego drinka były już od dobrych kilkunastu miesięcy, choć raczej rzadko się do nich stosowano.
Nie spotkałem się jeszcze, żeby vouchery były numerowane, często przy wykorzystaniu na barze też nie są też nigdzie ewidencjonowane, więc dopóki to się nie zmieni, to nadal w grę będzie bardziej wchodzić dobra wola personelu hotelowego, a nie sztywne zasady...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 15 Paź 2015 15:04 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1805
niebieski
Tym bardziej dziwi, ze przy bur... ekhm, nieporzadku jaki maja w systemach, wzieli sie za ujednolicanie akurat wydawania jakichs marnych drinkow...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 15 Paź 2015 15:09 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4266
Loty: 427
Kilometry: 957 480
złoty
ja zauważyłam, że jeśli dopłatę robi się na miejscu w hotelu, a część opłaca voucherami (od razu przy rezerwacji lub na miejscu), to za każdym razem punkty liczyło mi od całej kwoty rezerwacji.
Np. nocleg kosztuje 110 EUR, płacę voucherem 2x40EUR, dopłacam 30EUR, to pojawiają mi się punkty od 110 EUR (minus podatki)

Za to jeśli robi się przedpłatę i punkty, to nalicza mi tylko od kwoty przedpłaty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
digger uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group