Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 20 Wrz 2015 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
Ja to próbuję od dobrej godziny. Z tego co widzę w regulaminie promocji to liczą się też rezerwacje telefoniczne ("przez centrum rezerwacji Accor"). Może to jest jakieś rozwiązanie?
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#242 PostWysłany: 20 Wrz 2015 19:50 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Tak, ten kanał sprzedaży kwalifikuje do promocji, warto spróbować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 20 Wrz 2015 19:55 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 635
kubucha napisał(a):
A jesli np. Dziś zarezerwuje bez logowania, a potem poproszę hotel o podpięcie rezerwacji pod moje konto to myślicie ze zaliczy do promocji?

Jak złożysz rezerwację bez logowania, a podasz adres email, ten co masz na koncie to rezerwacja automatycznie zostanie podpięta pod Twoje konto. Ponadto podaj numer swojej karty i sprawa załatwiona. Ja czasem składałem rezerwacje bez logowania podając dane jak wyżej i zawsze rezerwacja była widoczna na moim koncie po zalogowaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#244 PostWysłany: 20 Wrz 2015 19:56 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 109
Infolinia jeśli dobrze pamiętam tylko do 22 jest czynna więc zostały 2h :)
A logowanie nie działa mi ani na kompie stacjonarnym ani poprzez aplikację na kom.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#245 PostWysłany: 20 Wrz 2015 20:00 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Widocznie wszyscy rzucili się na ostatni moment :)
A infolinia rzeczywiście ma jakieś godziny "urzędowania".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#246 PostWysłany: 20 Wrz 2015 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
Infolinia do 20:00, więc już nieczynna. Nie odbierają. A co do rezerwacji, no to chyba w takiej sytuacji nie ma opcji, żeby nie zaliczyli takiej zrobionej bez logowania. W końcu to ich błąd, a nie nasz... Ja w takim razie zrobię rezerwację z danymi takimi, jak na koncie Accor, a jutro ich poproszę o podpięcie pod konto, aby liczyło się do promocji. Chyba się zgodzą nie? Zalogować się nie da w żaden sposób...
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#247 PostWysłany: 20 Wrz 2015 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Już wczoraj był problem z logowaniem. Jeśli jednak stawki policzyło Wam programowe (podaliście nr karty LCAH) to nie powinno być problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 20 Wrz 2015 21:13 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
U mnie problem polega na tym, że nie zdążyłem jeszcze zalogować się do promocji, a nie mogę dostać się na swoje konto. Zrobiłem rezerwację telefonicznie, a zgodnie z radą konsultanta wyślę reklamację. Problem z logowaniem mam od 2 dni. Nie działa na telefonie, na jednym kompie, na lapku, różne przeglądarki, czyszczenie ciastek, po prostu nic.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 20 Wrz 2015 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Logowanie już działa, wydawanie punktów nie :(

Rezerwacje porobiłem, dla siebie i żony, trzeba będzie wszystko odkręcać, bo 4 rezerwacje zrobione bez logowania (a w dwóch miała być płatność pkt) i piąta rezerwacja z logowaniem, ale punktów system nie chciał zdjąć :evil:
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 20 Wrz 2015 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
5 minut temu robiłem 2 rezerwacje z częściowa płatnością punktami po zalogowaniu się. Bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 20 Wrz 2015 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
A mi 10 minut temu odrzucało wykorzystanie pkt. rezerwacja na 44,50 EUR. Zobaczymy co z tego będzie.

BTW Hotel Mercure Warszawa Airport 11/11 do 15/11 ładnie pasuje, nocka za 22 EUR ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
scorpion1077 lubi ten post.
 
      
#252 PostWysłany: 20 Wrz 2015 23:56 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Super. Wszedłem na swój profil, chcąc sprawdzić noclegi. 2 kupowałem w momencie kiedy były problemy z logowaniem, kiedy jakos udalo sie zalogować. I co? Standard, nie widać tego na moim,profilu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 21 Wrz 2015 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
Powiem tyle: Accor jest dramatyczny. Dziś przez większość dnia logowanie nie działało, potem nie działały płatności za punkty.

W końcu jednak zarezerwowałem to, co chciałem, choć pierwsza rezerwacja nie jest widoczna na koncie Accor (to było dziś zanim logowanie padło), rezerwacja oczywiście głównie opłacona punktami. W sumie więc zrobiłem 5 rezerwacji (2 na zapas z darmową anulacją w Zabrzu i Częstochowie), rezerwację z Ołomuńca mam tylko na mailu, Gdańsk udało mi się w końcu zapłacić punktami za 2 razem (za 1 w tej samej stawce tej opcji nie było), ostatni nocleg miał być w Wiśle w jakiś październikowy weekend, ale hotel się wyprzedał, więc został nieplanowany trochę Cieszyn jako baza wypadowa na okolicę.

Powodzenia wszystkim, chyba Accor będzie miał sporo reklamacji. Nie bawiłbym się w to więcej, ale zależy mi na platynie i saloniku executive w budapesztańskim Sofitelu...
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 25 Wrz 2015 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
Po jakim czasie dostawaliście punkty za pobyt w Bielsku? Ja czekam juz 5 dni, a z Orbisa we Wrocławiu dostałem na drugi dzień...
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 25 Wrz 2015 16:25 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Podstawowe pytanie, czy całość rezerwacji opłaciłeś pieniędzmi czy punktami z dopłatą pieniężną? Punkty na ogół są naliczane nawet tego samego dnia lub na drugi dzień, to hotel je nalicza. Po 7 dniach radzę skontaktować się z hotelem lub złożyć reklamację do Accora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 25 Wrz 2015 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
egg napisał(a):
Podstawowe pytanie, czy całość rezerwacji opłaciłeś pieniędzmi czy punktami z dopłatą pieniężną? Punkty na ogół są naliczane nawet tego samego dnia lub na drugi dzień, to hotel je nalicza. Po 7 dniach radzę skontaktować się z hotelem lub złożyć reklamację do Accora.


Wszystko przedplacone kartą.
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#257 PostWysłany: 25 Wrz 2015 16:29 

kubucha napisał(a):
Po jakim czasie dostawaliście punkty za pobyt w Bielsku? Ja czekam juz 5 dni, a z Orbisa we Wrocławiu dostałem na drugi dzień...


Po 3 godzinach od wymeldowania.
Góra
 PM off  
      
#258 PostWysłany: 25 Wrz 2015 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
Dobra zadzwoniłem do hotelu i okazało się, że zapomnieli naliczyć punkty. Od razu teraz zrobili to manualnie, więc pewnie niedługo się pojawią. Mam nadzieję, że naliczy się też promocja September offer :)

EDIT.
Naliczyły się punkty po 30 minutach. Dostałem podstawowe punkty + premia za status + x4 za nowy hotel + September offer.
Więc wszystko wyszło ok. :)
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image


Ostatnio edytowany przez kubucha, 26 Wrz 2015 10:10, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 25 Wrz 2015 17:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Te 3h to jak sie uda. Typowo o jest 2-3 dni.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 27 Wrz 2015 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja już swoją przygodę z promocja zakończyłem. Wcześniej pisałem że będę próbował zrobić wymagane noclegi bez przerwy (czyli 2+2), ale ostatecznie wyszło mi 5 nocy, więc robiłem 2+1+2, czyli dwa noclegi promocyjne oddzielone jednym noclegiem. 3 różne hotele Ibis (we Francji pełno tego na każdym kroku). 3go wymaganego pobytu ostatecznie nie udało mi się 'wymyśleć', a po przeliczeniu uznałem że robienie go dla samych punktów mi się nie opłaca (wydam co najmniej tyle ile "zarobię", nie mam również stresu ze statusem).
Tak więc kończę te promocję ze skromnym wynikiem niecałych 8700pkt :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: marcinjot oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group