Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 19 Paź 2015 23:37 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
kasiat napisał(a):
W kraju też nieco bałagan, po tygodniu jeszcze nie mamy punktów za Ibis Kielce ;) ale nie ma też podstawowych, także chyba mieli jakiś problem. Rezerwacja opłacona w całości kartą. Można jakiś bonus z tego tytułu dostać? :)

Proponuję najpierw krótkiego maila w tej sprawie do hotelu. Miałem u nich to samo - zapomnieli o naliczeniu po check out, albo mają tam jakiś problem z obsługą systemu. Po przypomnieniu mailowym i doliczeniu manualnym punkty miałem na koncie natychmiast.
Góra
 Profil Relacje PM off
kasiat uważa post za pomocny.
 
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#342 PostWysłany: 19 Paź 2015 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
"Pana wniosek dotyczący pobytu w hotelu ibis Styles w terminie od XX wrzes. 2015 do XX wrzes. 2015 został rozpatrzony.
Po jego przeanalizowaniu informujemy, że nie możemy doliczyć brakujących punktów za ten pobyt.

Rezerwacja opłacana była w większej części punkatymi LeClub, zaś wydana kwota jest za niska (ok.4,66 Euro) aby doliczyc punkty za ten pobyt.


Wydatki związane z realizacją płatności przy wykorzystaniu punktów lub czeków hotelowych Le Club Accorhotels Rewards nie umożliwiają zdobywania punktów.


Przykładowo, w przypadku faktury o kwocie 100€, zapłaconej częściowo za pośrednictwem czeku Le Club Accorhotels Rewards o wartości 40€, punkty mogą zostać naliczone jedynie w odniesieniu do salda wynoszącego 60€.


Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z dokumentacją Ogólne Warunki Użytkowania.


Serdecznie dziękujemy za zaufanie okazane naszej firmie i pozostajemy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek dalszych pytań."

Jeszcze nie miało odwagi się podpisać z nazwiska.
:twisted:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miloszp lubi ten post.
 
      
#343 PostWysłany: 20 Paź 2015 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
@horacy19, dlatego konto w Accorze od kilku lat mam ustawione poza PL, żeby nie otrzymywać tak idiotycznych wyjaśnień jak u ciebie
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
 
      
#344 PostWysłany: 20 Paź 2015 07:59 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Coś w tym jest co pisze bobo77, ja nigdy nie otrzymałem przy pierwszym mailu rozwiązania sprawy z Polskiego helpdesku accora. E, przepraszam raz, ale sprawa była tak oczywista, że inaczej niż tak jak chciałem nie mogli odpowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#345 PostWysłany: 20 Paź 2015 08:22 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
@horacy19

trzeba ich cisnac, ale rzeczywiscie moje wnioski po reklamacji sa takie, ze polski helpdesk sluzy jedynie w tym celu, zeby po polsku napisac gdzie mamy spadac ze swoimi uwagami. Jesli klient kontynuuje sprawe, trafia ona gdzies dalej, za granice i jest rozpatrywana w normalny sposob.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#346 PostWysłany: 20 Paź 2015 08:41 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3307
HON fly4free
To do czego ten polski help służy?? bo chyba nie od tego żeby swoim rodakom pomagać tylko ich nagminnie wk...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#347 PostWysłany: 20 Paź 2015 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Napisałem zupełnie nową reklamację, bo kontynuować dyskusji z tą osobą nie ma sensu i dłużej to potrwa. Dam znać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 20 Paź 2015 10:00 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
kacper451 napisał(a):
To do czego ten polski help służy?? bo chyba nie od tego żeby swoim rodakom pomagać tylko ich nagminnie wk...

Ostatnie dwie moje reklamacje były rozpatrywane przez kogoś ze wschodu Europy tzn chyba z Ukrainy (po imieniu i nazwisku wnoszę), a i mój ostatni telefon do accora tez jakimś michajlo gladkij rozmawiałem.

Także nie wiem kto tam robi:)
Ale obojętnie kto by to nie był, tak czy siak mamy podobne zdanie na temat ich pracy i wiedzy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 20 Paź 2015 14:06 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
ja ilekroć dzwonię na infolinię, to rozmawiam z kimś raczej zza wschodniej granicy. I mam wrażenie, że oni słabo polski rozumieją, bo jak chciałam zarezerwować hotel w Cusco, Limie lub Valparaiso to oni w ogóle nie wiedzieli o co chodzi. Po trzech powtórzeniach dalej nie wiedzieli, aż w końcu im literowałam i mówiłam o jaki kraj chodzi, bo nie byli w stanie wpisać miasta do wyszukiwarki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#350 PostWysłany: 20 Paź 2015 15:49 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Moze trzeba literowac w cyrylicy?
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#351 PostWysłany: 20 Paź 2015 17:35 

Gdyby ktoś realizował promocję w Ibisie w Częstochowie to polecam wycieczkę do pobliskiego Olsztyna: http://www.niebieskaplaneta.pl/index.ph ... stochowska
Góra
 PM off
digger lubi ten post.
 
      
#352 PostWysłany: 20 Paź 2015 19:58 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Byłem w tym Olsztynie tydzień wcześniej. Było słonecznie i ciepło, jak na początek października wyjątkowo ciepło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#353 PostWysłany: 21 Paź 2015 07:09 

Rejestracja: 22 Maj 2012
Posty: 714
Loty: 312
Kilometry: 479 773
srebrny
Nocleg wczorej w ibis Styles Bieslko Biala,
doplata okolo 8 zl punkty naliczone odrazu po wymedlowaniu gdy robillem chekinn pani nardzo mocno zadeklarowala ze nie bedzie problemu i tak naliczymy prosze sie nie martwic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.
 
      
#354 PostWysłany: 21 Paź 2015 08:37 

egg napisał(a):
Byłem w tym Olsztynie tydzień wcześniej. Było słonecznie i ciepło, jak na początek października wyjątkowo ciepło :)


Miałem mniej szczęścia do pogody ale za to fajne zimowe zdjęcia wyszły. Jest teraz dużo noclegów za 66 złotych w Ibisie Częstochowa. Za dwa vouchery 2 osoby, mogą 5 nocy w hotelu spędzić i buszować po Jurze.

Przy małej dopłacie tylko dłużej na punkty czekałem ale tak samo się naliczały.
Góra
 PM off
egg lubi ten post.
 
      
#355 PostWysłany: 21 Paź 2015 13:28 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
miloszp napisał(a):
Nocleg wczorej w ibis Styles Bieslko Biala,
doplata okolo 8 zl punkty naliczone odrazu po wymedlowaniu gdy robillem chekinn pani nardzo mocno zadeklarowala ze nie bedzie problemu i tak naliczymy prosze sie nie martwic

Mercury Cieszyn tez punkty zaliczone przy dopłacie 69 zł, przy zameldowaniu Pani powiedziała, że nie będzie problemów, ale musiałem napisać maila przypominającego dziś i punkty po 20 min. , jak się chce to wszystko można. W końcu klient nasz pan. Ale z tym jednym drinkiem to przesada piliśmy z żoną browara przez dwie słomki ;).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
#356 PostWysłany: 21 Paź 2015 17:25 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Higflyer napisał(a):
egg napisał(a):
Byłem w tym Olsztynie tydzień wcześniej. Było słonecznie i ciepło, jak na początek października wyjątkowo ciepło :)

Miałem mniej szczęścia do pogody ale za to fajne zimowe zdjęcia wyszły.

Zdjęcia są rewelacyjne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#357 PostWysłany: 21 Paź 2015 21:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 143
Loty: 2
Kilometry: 1 126
Hotel Mercure Karpacz Resort
Punkty naliczone po dwóch dniach.
16+8+1000+1000 :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#358 PostWysłany: 23 Paź 2015 12:11 

Michy napisał(a):
kubucha napisał(a):
A jesli np. Dziś zarezerwuje bez logowania, a potem poproszę hotel o podpięcie rezerwacji pod moje konto to myślicie ze zaliczy do promocji?

Jak złożysz rezerwację bez logowania, a podasz adres email, ten co masz na koncie to rezerwacja automatycznie zostanie podpięta pod Twoje konto. Ponadto podaj numer swojej karty i sprawa załatwiona. Ja czasem składałem rezerwacje bez logowania podając dane jak wyżej i zawsze rezerwacja była widoczna na moim koncie po zalogowaniu.


Wszystkie moje rezerwacje (z 20 września) za wyjątkiem jednej automatycznie się podpięły do konta. Natomiast ta która się nie podpięła ciągle istniała mimo, że na moim koncie nie była widoczna i gdybym nie sprawdził w porę musiałbym płacić za nocleg którego nie odbyłem. Posprawdzajcie sobie rezerwacje z tego feralnego dnia.
Góra
 PM off  
      
#359 PostWysłany: 25 Paź 2015 17:08 

Rejestracja: 08 Paź 2014
Posty: 22
Witam wszystkich.
Niestety mnie Accor wykołował w promocji wrześniowej. Jeden z 3 podwójnych noclegów zapłaciłem punktami-Mercure Gdynia z dopłatą ok 25 PLN. Nie chcą mi uznać tego do promocji. W dpowiedzi mam teks, że nie zapłaciłem minimum 10Euro i noclegi się nie kwalifikują.

After analysis, we confirm that the number of points credited to your account is correct.

Expenses covered by your points or paid for using Le Club Accorhotels Rewards hotel vouchers do not qualify for points. As the remaining amount was less than €10, the reservation is ineligible to earn points together with the “Receive up to €200 in points” offer associated with it.

As an example, for an invoice of €100, partially paid for using a €40 Le Club Accorhotels Rewards voucher, points will be earned on the basis of the remaining €60.

Trochę to wkurzające jest i czuje się oszukany. Oczywiście nie chodzi mi o punkty podstawowe tylko o bonusowe czyli w tym przypadku 5000 punktów.
Ktoś cośporadzi w tym zakresie czy sprawa przegrana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#360 PostWysłany: 25 Paź 2015 17:26 

Rejestracja: 02 Sty 2012
Posty: 144
Pisz reklamację do Accora , nigdzie w regulaminie nie ma napisane, że 10 Euro, podobno można uzyskać punkty, było wcześniej na forum. Napisz, że inne hotele zaliczają , a Mercury nie i nie jest to sprawiedliwe. Z tymi Merurami to problem nie to co Ibisy ;).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group