Fly4free.pl

Fly&drive w Piemoncie za 205 PLN. Okołoweekendowe loty do Turynu z Wrocławia + auto

205 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Marco Fine / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W tym rejonie Włoch pewnie jeszcze cię nie było! Grudniowa wycieczka do Turynu będzie świetną okazją, by odwiedzić tamtejszy jarmark i wprawić się w świąteczną atmosferę. Dodatkowo pobliskie ośrodki narciarskie (Bardonecchia, Pragelato, Ala di Stura) należą do jednych z najlepszych w Europie.

Do Włoch udasz się w okołoweekendowym (piątek – poniedziałek) terminie 2 – 5 grudnia. Czeka cię bezpośredni lot z Wrocławia do Turynu, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z bagażem podręcznym.

Skorzystaj z atrakcyjnych cen wynajmu samochodu i wypożycz auto tuż po wylądowaniu w Italii. Dzięki niemu łatwo zwiedzisz wszystkie interesujące zakątki okolicy.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: pełny bak

Za loty w obie strony oraz wynajem samochodu na czas pobytu zapłacisz 205 PLN za osobę, przy 2 podróżnych.

Podróż 293 PLN/2 osoby

Wrocław – Turyn – Wrocław >>

Hotel od 425 PLN/pokój

W Turynie rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym 3* B&B Hotel Torino. Będzie to świetna baza wypadowa do odkrywania pobliskich atrakcji.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się na narty? Zatem postaw na noclegi w znakomitym 4* Chaberton Lodge & Spa. W cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 116 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód pozwoli zobaczyć również pozostałe atrakcje okolicy oraz szybko dojechać w okolice pobliskich stoków. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »