Fly4free.pl

Fly&drive na Malcie za 353 PLN. W cenie loty z Wrocławia i auto na tydzień

353 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MagicalKrew / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oferta idealna dla miłośników podróżowania na własną rękę! Wybierzcie się na Maltę, wypożyczcie auto i odkryjcie tę cudowną wyspę! Na miejscu czeka na was gorące słońce, piękne plaże i zapierające dech w piersiach widoki na klifach Dingli.

Na Maltę polecicie 20 maja z lotniska we Wrocławiu. Na wyspie wynajmiecie samochód, który pomoże wam odkrywać okoliczne atrakcje. Powrót do Polski zaplanowany jest na 27 maja.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Luqa – Valletta – Saint Paul’s Bay – Popeye Village – Mdina – Rabat – klify Dingli – Marsaxlokk – Luqa

Termin podróży: 20–27 maja
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Fiat Panda lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta zapłacicie 353 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż 342 PLN/2 osoby

Wrocław – Malta – Wrocław >>

Hotel od 304 PLN/noc/2 osoby

4* hotel Paulos Valletta to rewelacyjnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w centrum stolicy. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z komfortowym łóżkiem, klimatyzacją i prywatną łazienką. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W miejscowości Saint Paul’s Bay rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Ax Sunny Coast Resort & Spa. Dotychczasowi goście świetnie oceniają pobyt w tym miejscu. Będziecie mogli skorzystać z basenów zewnętrznych i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Marsaxlokk zatrzymajcie się w 3* Dun Gorg Guest House. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który znajduje się w pobliżu wybrzeża. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 364 PLN/tydzień/2 osoby

Na lotnisku wypożyczcie Fiata Pandę lub podobny model samochodu i ruszcie odkrywać wyspę na własną rękę!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Cześć. Czy jeżeli jestem po szczepieniu 2 dawkami i ważność paszportu covidowego wygasła mi w marcu br. to mogę wjechać bez testu PCR?
Maltańczyk, 7 kwietnia 2022, 11:15 | odpowiedz
Cześć. W takim wypadku potrzebujesz testu PCR lub certyfikatu potwierdzającego status ozdrowieńca (nie starszy niż 180 dni). Jedynie ważny cykl szczepień zwalnia z testów
Szymon Kuś, 7 kwietnia 2022, 11:30 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »