Fly4free.pl

First minute: Cypr, Chorwacja, Grecja i Madera oraz inne słoneczne kierunki z polskich miast od 164 PLN

164 PLN
Foto: Petr Pohudka / Shutterstock
Oto nie lada gratka dla osób, które lubią planować urlop z wyprzedzeniem. Kto wcześnie decyduje się na zakup biletów, ten później lata tanio! Dlatego już teraz polecam wam szybko spojrzeć w kalendarz i wybrać dla siebie jeden z wakacyjnych kierunków na podróż w czasie przyszłego lata.

Poniżej znajdziecie zebrane w jednym miejscu najciekawsze letnie kierunki w promocyjnych cenach. Możecie wybierać pomiędzy podróżami do Włoch, Chorwacji, Albanii, Portugalii lub Grecji, a jako miejsce wylotu do dyspozycji macie kilka miast w Polsce.

Bilety w najniższej cenie zakupią posiadacze Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Termin podróży: lipiec – wrzesień 2023
Linia lotnicza: Wizz Air, ceny z WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 276 PLN/pokój

Wybieracie się do Grecji? W okolicach Heraklionu proponuję wam zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym 4* Petousis Hotel & Suites. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Maderze rekomenduję wam zakwaterowanie w świetnym 4* hotelu Duas Torres. Znajduje się on nad samym oceanem i oferuje wspaniałe widoki na pobliską zatokę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka do Italii? Na Sardynii rozważcie pobyt w luksusowym 4* Residence Hotel Porto San Paolo z basenem z panoramicznym widokiem na okolicę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1989 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód to absolutna konieczność, by dotrzeć we wszystkie interesujące was zakątki Madery. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu na wyspie.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »