Fly4free.pl

Ferie w Tajlandii! 9-dniowy wypoczynek za 2692 PLN. Loty z Warszawy, noclegi w 4* hotelu Holiday Inn i transfery

2692 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Lifestyle Travel Photo / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W trakcie przyszłorocznej, zimowej przerwy w nauce wybierzecie się do pełnej słońca i wysokich temperatur Azji Południowo-Wschodniej. Oddajcie się całodziennemu wypoczynkowi na plażach Zatoki Tajlandzkiej, spędźcie cały dzień na wyspach (Ko Lan, Ko Kham lub Ko Kham) i oddajcie się degustacji lokalnej kuchni.

Na urlop udacie się w trakcie trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim.

Do Tajlandii podróżować będziecie z warszawskiego lotniska im. Chopina na pokładach samolotów linii Finnair z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Helsinkach. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Holiday Inn Express Pattaya Central. Znajduje się on w miejscowości Pattaya – do której na własną rękę będziecie musieli się udać po przylocie do Tajlandii. Więcej informacji na temat dojazdu znajdziecie w opisie poniżej.

Termin podróży: 31 stycznia (1 lutego) – 10 lutego 2022 r.
Linie lotnicze: Finnair
Bagaż: podręczny i przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty, transfery autobusem oraz 9 noclegów w fantastycznym hotelu zapłacicie 2692PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Jak dostać się do kurortu z Bangkoku?

Z Bangkoku do Pattayi dostać się możecie na kilka sposobów: taksówką lub autobusem. Cenicie sobie komfort i czas? Wybierzcie taxi – za przejazd w jedną stronę z lotniska zapłacicie 1240 THB (ok. 149 PLN) – aby zamówić przejazd, skorzystajcie z aplikacji Grab! Jeżeli nie lubicie szastać pieniędzmi – wybierzcie autobus. Za bilet w jedną stronę zapłacicie od 16 PLN/osoba.

Hotel

W Tajlandii polecam wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Holiday Inn Express Pattaya Central, który od plaży o tej samej nazwie (Pattaya) oddalony jest o 600 metrów. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi ponadto korzystać będziecie mogli z centrum fitness oraz odkrytego basenu, który mieści się na dachu!

Dowiedzcie się więcej o tym noclegu

Wypoczynek nad Zatoką Tajlandzką

Na początku lutego w tej części Tajlandii spodziewać się możecie słonecznej pogody oraz temperatur oscylujących w granicach 29-34 stopnie Celsjusza, to powinno wam w mniejszym lub większym stopniu nakreślić, jak spakować się na wyjazd. Jeżeli przylecieliście tutaj po relaks i odprężenie, to lepiej nie mogliście trafić, ponieważ wybrany przeze mnie hotel idealnie nadaje się do tego typu wyjazdu: bliskość plaży, odkryty basen z panoramicznym widokiem, dobrze wyposażone centrum fitness oraz bezpłatne WiFi – czego chcieć więcej?

W trakcie pobytu nie możecie pominąć wizyty w pięknej, drewnianej świątyni: Sanctuary of Truth, którą kojarzyć możecie z hitowej produkcji platformy Netflix – „Dom z Papieru”. Natomiast za 300 THB w jedną stronę (ok. 36 PLN) możecie popłynąć na pobliską wyspę Ko Lan, na której czekają na was zapierające dech w piersiach widoki oraz rajskie plaże.

Foto: noina / Shutterstock
Foto: Arnut topralai / Shutterstock
Foto: Tongra239 / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »