Fly4free.pl

Ferie 2023 na Cyprze za 970 PLN. Loty do Pafos z Katowic i 7 nocy w 4* hotelu z krytym basenem

970 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Datingjungle / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zimową przerwę w nauce planujesz spędzić na południu Europy? W takim razie oferta wyjazdu na słoneczną Wyspę Afrodyty na pewno cię zainteresuje. Za tygodniowy urlop w „tym gorącym” okresie zapłacisz tylko 970 PLN.

Na Cypr udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie trwania ferii zimowych w województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim oraz wielkopolskim. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Pafos zatrzymasz się w 4* hotelu Theo Sunset Bay, który od najbliższej plaży oddalony jest o jedyne 100 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 3 – 10 lutego 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 970 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 455 PLN/2 osoby

Katowice – Pafos – Katowice »

Hotel 1485 PLN/2 osoby/7 nocy

W Pafos rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Theo Sunset Bay. Na jego terenie znajduje się basen bez krawędzi, kryty basen z podgrzewaną wodą, dobrze wyposażone centrum fitness, plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 390 PLN/tydzień

W trakcie wycieczki masz zamiar także coś zobaczyć? W takim razie rozważ wynajem samochodu zaraz po przylocie na Cypr.

https://www.youtube.com/watch?v=V_UH1Wv4ZPw
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »