Fly4free.pl

Zimowy tydzień w Dubaju za 2320 PLN. Loty z Krakowa, 4* hotel + wejściówka na Expo 2020

2320 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Foto: Wael Hneini/ Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zostało coraz mniej czasu, by zobaczyć trwającą właśnie najnowszą edycję światowej wystawy. Expo 2020, bo o nim mowa, tym razem odbywa się w prawdziwym mieście przyszłości – Dubaju. Odkryjcie najnowsze trendy oraz światowy dorobek kulturalny, naukowy i techniczny.

Do Dubaju polecicie bezpośrednio z Krakowa w terminie 12 – 19 lutego. Czeka was podróż na pokładzie samolotu linii lotniczej Flydubai. Decydując się na podróż z przewoźnikiem z ZEA, otrzymacie również jednorazową wejściówkę na trwające Expo 2020.

Na miejscu zatrzymacie się w 4*Abidos Hotel Apartment Al Barsha. Będzie to świetne miejsce na wypoczynek w czasie urlopu oraz dogodna baza wypadowa do odkrywania atrakcji okolicy.

Termin podróży: luty
Linie lotnicze: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2320 PLN za osobę, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 2352 PLN/2 osoby

Kraków – Dubaj – Kraków >>

Hotel 2287 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* Abidos Hotel Apartment Al Barsha wyposażono w duże łóżka, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, klimatyzację, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Dubaju?

Unikatowym wydarzeniem, które odbywa się właśnie w Dubaju, jest najnowsza edycja wystawy Expo. Nie będę w tym miejscu opowiadał o cudach kryjących się w pawilonach, zachęcam was natomiast do przeczytania przygotowanej przez nas relacji z targów.

Co jeszcze powinno znaleźć się na waszej liście zwiedzania? Zobaczcie Burdż Chalifa, czyli najwyższy budynek świata, wybierzcie się na zakupy do wielkiego Dubai Mall, a wieczorem obejrzyjcie pokaz tańczących fontann w okolicy centrum. Jeżeli interesuje was również historia i dziedzictwo kulturowe miasta, powinniście odwiedzić zatokę Dubai Creek.

Foto: Cara-Foto / Shutterstock
Foto: PureSolution / Shutterstock
Foto: esherez / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »