Fly4free.pl

Luksusowe ferie zimowe w Dubaju za 2687 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + tydzień w 5* hotelu

2687 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Cara-Foto / Shutterstock
Dubaj to nie tylko współczesne miasto przyszłości – to także miejsce, gdzie owa przyszłość jest kreowana! Chcielibyście zobaczyć na własne oczy, jak się zapowiada? Zatem wybierzcie się na wycieczkę do ZEA w czasie trwania ferii zimowych, by przy okazji odwiedzić jedną z najsłynniejszych światowych wystaw – Expo 2020.

Na wycieczkę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich udacie się w czasie trwania ferii m.in. w województwie mazowieckim. Na początek czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Dubaju, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT w terminie 4 – 11 lutego.

Zatrzymajcie się w świetnym 5* Ghaya Grand Hotel. Na miejscu do dyspozycji gości oddano 2 baseny, centrum fitness, świetnie wyposażone spa oraz restaurację serwującą specjały kuchni międzynarodowej.

Termin podróży: 4 – 11 lutego
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie ze śniadaniami zapłacicie 2687 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 2827 PLN/2 osoby

Warszawa – Dubaj – Warszawa >>

Hotel 2547 PLN/2 osoby/pobyt

W 5* Ghaya Grand Hotel czeka na was luksusowe wyposażenie, eleganckie wnętrza oraz przestronnie urządzone pokoje. Będzie to nie tylko doskonałe miejsce na odpoczynek po dniu pełnym atrakcji – spędzanie czasu w hotelu będzie przyjemnością samą w sobie!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Dubaju?

Dubaj to miasto, które dzierży mnóstwo światowych rekordów. Będziecie mieli szansę zobaczyć tam m.in. najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa oraz jedyny na świecie 7* hotel: Burdż al-Arab. Marzy wam się niezapomniane zdjęcie z podróży? Zróbcie je przy Dubai Frame – ogromnej ramce na zdjęcia, która na stałe wkomponowała się już w miejski krajobraz.

Aktualnie w Dubaju trwa prawdopodobnie najsłynniejsza światowa wystawa: Expo 2020. Specjalnie dla was przygotowaliśmy relację z wizyty na targach, z którą możecie zapoznać się w tym miejscu.

Foto: yu-jas / Shutterstock
Foto: esherez / Shutterstock
Foto: PureSolution / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Warunkiem uniknięcia kwarantanny w Dubaju jest ukazanie negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test (po 7 dniach) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Sprawdźcie, jak Dubaj zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Zobaczcie, jakie ciekawostki skrywa Expo 2020 w Dubaju.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »