Fly4free.pl

La dolce vita! Zbiór tanich lotów do Włoch od 50 PLN (wyloty z 4 polskich miast)

50 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Kit Suman / Unsplash
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Italia od dawna znajdowała się na waszej podróżniczej liście? A może znacie już półwysep Apeniński jak własną kieszeń i wracacie tam, by odwiedzić ulubione restauracje oraz chłonąć niepowtarzalną włoską atmosferę? Cóż, każdy powód jest dobry, by na kilka dni wybrać się na południe Europy!

Poniżej znajdziecie przygotowany przeze mnie zbiór niedrogich lotów w malownicze zakątki Włoch. Romantyczna Wenecja, słoneczna Sycylia a może piaszczysta plaża w Rimini? Tylko od was zależy, dokąd tym razem skierujecie swoje kroki. Najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 50 PLN, radzę jednak nie zwlekać długo z decyzją – takie ceny nie będą czekały wiecznie!

Szukacie inspiracji dla swojej podróży? Może zainteresuje was Apulia, a konkretniej okolice Bari – polecam wam przed wycieczką zapoznać się z przygotowaną przez nas relacją z podróży.

Termin podróży: maj – czerwiec
Wylot z: Katowic, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 341 PLN/pokój

Planujecie wycieczkę do Wenecji? Proponuję wam zakwaterowanie w Mestre, czyli znajdującej się na stałym lądzie części miasta. Czeka tam bardzo dobrze oceniany 2* hotel Ao Hotel Venezia Mestre.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może wycieczka na Sycylię? Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Catania Sea Palace. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Hotel w Wenecji już nieaktualny?? 😎
c110, 15 maja 2022, 22:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »