Fly4free.pl

Tanie loty do Denver z Berlina za 1869 PLN. Na majówkę i nie tylko

1869 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Teri Virbickis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubisz zwiedzać Stany Zjednoczone? Tym razem postaw na mniej oczywisty kierunek. Do stanu Kolorado proponuję ci wyjazd m.in. w dogodnym terminie obejmującym przyszłoroczny długi weekend majowy.

Do USA wybrać się możesz także w innych okresach pomiędzy kwietniem a majem, jednak to właśnie wyjazd w okresie popularnej majówki zazwyczaj cieszy się największym zainteresowaniem.

Wycieczkę do Denver rozpoczniesz i zakończysz w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii American Airlines oraz Finnair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: kwiecień – maj 2023 r.
Linia lotnicza: British Airways oraz Finnair
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Hotel 566 PLN/2 osoby/noc

W Denver proponuję ci spędzić kilka dni, które w zupełności wystarczą, aby zobaczyć oraz zwiedzić miasto. Na ten okres wybrałem dla ciebie ofertę pobytu w 3* hotelu Hilton Garden Inn Denver Tech Center.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 2339 PLN/11 dni

Najlepszy sposób na eksplorację Kolorado i okolicznych stanów? Podróż autem! Dlatego zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Denver.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »