Fly4free.pl

Wycieczka 3w1: Cypr, Włochy i Hiszpania w jednej podróży z Krakowa za 400 PLN

400 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Benjamín Gremler / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na wyjazd, w trakcie którego odwiedzicie 3 ciekawe państwa? Odpocznijcie na pięknym Cyprze, odkryjcie wspaniałą Lombardię i zobaczcie cudowną Barcelonę. To będzie wyprawa pełna wrażeń.

Wasza przygoda rozpocznie się 8 maja na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Pafos. Na Cyprze zostaniecie do 12 maja, po czym udacie się do Bergamo. 16 maja skierujecie się do Barcelony. Powrót do Polski zaplanowano na 19 maja.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 8–19 maja
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Pafos 8 maja
Pafos – Mediolan (Bergamo) 12 maja
Mediolan (Bergamo) – Barcelona 16 maja
Barcelona – Kraków 19 maja

Hotel od 306 PLN/noc/2 osoby

W Pafos rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Capital Coast Resort And Spa. To świetnie oceniany obiekt, w którym będziecie mogli skorzystać z basenów i prywatnej plaży. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Bergamo wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Excelsior San Marco. Dotychczasowi goście rewelacyjnie oceniają pobyt w tym miejscu. Obiekt będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania Mediolanu i pobliskich jezior.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie zatrzymajcie się w 4* hotelu Best 4 Barcelona. Obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z widokiem na okolicę i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »