Fly4free.pl

Wakacje first minute: Cypr, Chorwacja, Grecja i Bułgaria z Gdańska od 184 PLN

184 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kirk Fisher / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jak mawiał klasyk – kto rezerwuje szybciej, ten podróżuje taniej! Już teraz zaplanujcie swoje przyszłoroczne wakacje i wybierzcie się na Cypr oraz do Chorwacji, Grecji i Bułgarii!

Do Burgas, Larnaki, Splitu oraz na Kretę i Santoryn będziecie mogli się wybrać w wakacyjnych terminach przyszłego roku – kilka przykładowych dat znajdziecie wypisanych poniżej. Podróż rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Gdańsku.

W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Pamiętajcie, że z niższych cen skorzystają członkowie Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny.

Termin podróży: wakacje 2023 rok
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 405 PLN/noc/2 osoby

Na Santorynie proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Fenix Collection. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Larnace wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Samirana Boutique. To klimatyczny obiekt, w którym skorzystacie z siłowni i restauracji. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 382 PLN/osoba

Podziwiajcie malowniczy zachód słońca pod słynną miejscowością Oia. Wybierzcie się w rejs wzdłuż wybrzeża Santorynu i napawajcie się niesamowitymi widokami.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »