Fly4free.pl

Co za Meksyk! Acapulco, Cancun i miasto Meksyk w jednej podróży za 2614 PLN. Z Berlina

2614 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rafal Kubiak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Preferujecie wyjazdy, w trakcie których można połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem i relaksem? Przygotowałem coś takiego dla was. Wybierając się do Meksyku, będziecie mogli odpocząć nad wybrzeżem Morza Karaibskiego, Oceanu Spokojnego oraz oddać się eksploracji stolicy kraju i jej okolic.

Do Ameryki Północnej udacie się na przełomie września i października. Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym im. Willy’ego Brandta. Na pokładach samolotów linii British Airways polecicie na trasie Berlin-Cancun oraz Miasto Meksyk-Berlin, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki na lotnisku w Londynie.

Uzupełnieniem oferty są przeloty na trasach Cancun-Acapulco oraz Acapulco-Miasto Meksyk. Oba loty odbędzie na pokładach samolotów linii Viva Aerobus oraz Aeromar. Na wycieczkę bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

Termin podróży: 20 września – 5 (6) października
Linie lotnicze: British Airways, Aeromar oraz Viva Aerobus
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Plan podróży do Meksyku:
Berlin – Cancun 20.09
Cancun – Acapulco 25.09
Acapulco – Miasto Meksyk 1.10
Miasto Meksyk – Berlin 5.10

Hotel od 250 PLN/2 osoby/noc

W Cancun proponuję wam noclegi w 3* Selina Cancun Laguna Hotel Zone, który od plaży Gaviota Azul oddalony jest o 300 metrów. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Acapulco zatrzymajcie się w 4* hotelu Playa Suites, który położony jest tuż przy plaży El Morro. Na terenie kompleksu mieści się odkryty basen oraz taras z leżakami. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 246 PLN/4 dni

Zachęcam was do wypożyczenia samochodu po przylocie do miasta Meksyk. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziecie m.in. na stanowisko archeologiczne Teotihuacan.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »