Fly4free.pl

Tanio! City break w Wenecji za 449 PLN. Loty z Katowic i noclegi w hotelu

449 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: adrian krajcar / unsplash.com
Wybierzcie się na krótką wycieczkę do wspaniałej Wenecji. Przespacerujcie się wąskimi uliczkami tego niesamowitego miasta, wypijcie espresso na plac św. Marka oraz spędźcie odrobinę czasu na kolorowej wyspie Burano.

Do Włoch udacie się na początku października (4-6.10) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bilety zapłacicie tylko 113 PLN/osoba.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w hotelu Adua, który znajduje się w odległości 4 minuty spacerem od dworca Venezia Santa. Z lotniska Wenecja Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań Guglie) dostaniecie się promem linii A.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 449 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel 671 PLN/2 osoby/2 noce

W Wenecji rekomenduję wam noclegi w hotelu Adua. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone zostały w telewizor LCD. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »