Fly4free.pl

City break w Porto za 798 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i noclegi

711 PLN
Oferta wyprzedana
porto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na krótkie zwiedzanie portugalskiego miasta, które słynie z wina porto. W trakcie okołoweekendowego pobytu w Porto będziecie mieli okazję zobaczyć jego główne atrakcje, do których zaliczyć należy: księgarnię Lello, dworzec São Bento, most Ponte Dom Luís I czy katedra Sé.

Do Porto udacie się w terminie obejmującym przedostatni weekend października (21-24.10). Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na krakowskim lotnisku w Balicach. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Portugalii zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym pensjonacie Guesthouse Do Marques, który znajduje się w sąsiedztwie stacji metra Marquês. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie metrem.

Termin podróży: 21 – 24 października
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: noclegi w pensjonacie

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 798 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 874 PLN/2 osoby

Kraków – Porto – Kraków »

Hotel 722 PLN/2 osoby/3 noce

W Porto rekomenduję wam noclegi w pensjonacie Guesthouse Do Marques. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają łazienkę z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »