City break w Berlinie: noclegi w 4* hotelu w centrum miasta za 128 PLN/pokój
Hipisi, dziwne rzeźby, industrialne budynki, pałace, jeziora, pchle targi i stare kina – mowa o Berlinie! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen zakwaterowania w świetnym hotelu w centrum miasta i zaplanujcie zwiedzanie niemieckiej stolicy poza utartym szlakiem!
Wybierzcie się do stolicy Niemiec i zatrzymajcie się w 4* Select Hotel Berlin Checkpoint Charlie, który usytuowany jest w centrum miasta, 100 metrów od ulicy handlowej Friedrichstraße i 600 metrów od Muzeum Checkpoint Charlie. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz sejf.
Hotel posiada bardzo dobre opinie (4/5) wystawione przez dotychczasowych gości.
„Ekstra lokalizacja – wszędzie można dojść na pieszo i w dość przyzwoitym czasie. Parking przed hotelem – publiczny, ale miejsca raczej są, a ulica bardzo spokojna. Sam pokój elegancko urządzony – z dużym smakiem, choć dosyć prosto i surowo, to jednak elementy czerwieni nadają fajnego klimatu. Net bezpłatny i ze świetnym sygnałem. Łazienka bardzo czysta, przestronna z prysznicem.” – rekomenduje czytelnik portalu TripAdvisor.
Berlin to idealne miasto na weekendową wycieczkę, szczególnie że stolica Niemiec jest doskonale skomunikowana z Polską. Co ważne, dzięki naszym poradom wydacie mniej i zobaczycie więcej! Uważajcie, że Berlin już was niczym nie zaskoczy? Sprawdźcie, jak bardzo się mylicie! Nie zapomnijcie także spróbować pysznych potraw, które wprowadzą wasze kubki smakowe w błogostan.
Hotel128 PLN/noc
Zarezerwujcie pobyt w 4* Select Hotel Berlin Checkpoint Charlie za 128 PLN/noc.
Dowiedzcie się więcej o tym hoteluBerlin w wersji lekko nieturystycznej
Zwiedzanie niezwykłych miejsc w Berlinie polecam rozpocząć od… Pawiej Wyspy (Pfaueninsel). To stosunkowo rzadko odwiedzane przez masowych turystów miejsce, urokliwie położone w dzielnicy Steglitz-Zehlendorf, które stało się małym królestwem dla majestatycznych ptaków czarujących swoim upierzeniem.
Zakupy? Żaden Problem! Marheineke Markthalle to nie jest typowe targowisko, jakich można spotkać wiele. Znajdziecie tam jedzenie przechowywane w polowych warunkach i stragany ze starymi żelazkami, orderami i mnóstwem innych rupieci. Zapewne zwieńczeniem poszukiwań będzie kolejny nieprzydatny do niczego drobiazg, który trafi na półkę.
Warto przemierzyć także niedocenianą dzielnicę Treptow, w poszukiwaniu innych nieoczywistych miejsc. Takich jak chociażby Pomnik Żołnierzy Radzieckich w Treptower Park, gdzie historia miesza się z teraźniejszością, reprezentowaną przez świeże naręcza kwiatów, złożone w pobliżu monumentów.
Chcecie dowiedzieć się więcej? Przeczytajcie artykuł: Odkrywamy dzielnice Berlina. Jeśli byłeś w tym mieście 10 razy, nadal mogą Cię zaskoczyć te miejsca >>
Kemer od 1624 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Kemer od 1964 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kusadasi od 2800 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?