City break w Barcelonie za 554 PLN. Loty z Katowic i noclegi w hotelu
Do Barcelony udasz się w dniach 14-17 stycznia (sobota-wtorek) z lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.
W Hiszpanii zatrzymasz się w hotelu Brick, który usytuowany jest blisko centrum stolicy Katalonii i stacji metra, z której dojedziesz do najważniejszych atrakcji miasta.
Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel
Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 554 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 719 PLN/2 osoby
W Barcelonie polecam zakwaterowanie w hotelu Brick. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, sejf i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Atrakcje 139 PLN/osoba
Odkryj pozostałości po twórczości Gaudiego w trakcie prywatnej wycieczki do parku Guell z lokalnym przewodnikiem.
- Przeczytaj nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
- Barcelona, jak dojechać z lotniska do centrum miasta.
- Przed podróżą koniecznie zajrzyj na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat Hiszpanii!
- Barcelona – czego nie można pominąć w trakcie zwiedzania.
- Sprawdź mniej oczywiste atrakcje stolicy Katalonii.
- Barcelona, gdzie jeść, aby nie przepłacać.
- Szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównaj ceny w Rankomat i kup online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Niech twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Sprawdź listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Parkuj tanio i bezpiecznie przy lotniskach w Polsce.
Majorka od 2029 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Majorka od 2779 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Costa Brava od 1953 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?