Fly4free.pl

Wiosna w Ameryce. Chicago i San Francisco w jednej podróży z Warszawy za 1880 PLN

1880 PLN
san francisco nocą
Foto: IM_photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wyjazd do USA to zawsze dobry pomysł! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów lotniczych i ruszcie zwiedzać Stany Zjednoczone. Odwiedzicie interesujące (i przy tym nieco polskie) Chicago oraz zobaczycie piękne San Francisco.

Wasz wyjazd rozpocznie się 1 kwietnia, kiedy to z lotniska Chopina w Warszawie polecicie do Chicago. Po drodze czeka was bezpieczna przesiadka w Kopenhadze. W trakcie waszego pobytu w USA wybierzecie się na wycieczkę do San Francisco (z przesiadkami w Denver) w terminie 6–9 kwietnia. Powrót do Polski zaplanowany jest na 11 kwietnia. Do Warszawy również wrócicie przez stolicę Danii.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych SAS i Frontier Airlines. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Plan podróży:
Warszawa-Chopin – Chicago 1 kwietnia
Chicago – San Francisco 6 kwietnia
San Francisco – Chicago 9 kwietnia
Chicago – Warszawa-Chopin 11 kwietnia

Termin podróży: 1–11 kwietnia
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: SAS i Frontier Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel od 299 PLN/noc/2 osoby

W Chicago rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu The Godfrey. To obiekt o wysokim standardzie położony w pobliżu największych atrakcji miasta. Dodatkowo może pochwalić się pozytywnymi ocenami dotychczasowych gości.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W San Francisco proponuję wam zatrzymać się w 3* hotelu Focus. W cenie zagwarantowane są transfery lotniskowy. Ponadto otrzymacie bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcecie poczuć odrobinę luksusu? W takim razie prześpijcie się w 4* hotelu Royal Sonesta, który położony jest w samym centrum Chicago. W obiekcie znajdziecie siłownię, restaurację oraz darmowe kosmetyki. Z balkonów natomiast będziecie mogli podziwiać piękne miasto.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto odwiedzić w Chicago i San Francisco?

W Chicago możecie poczuć się jak w domu! Dosłownie. W końcu znajduje się tam ogromna ilość Polonii. Metropolia ta jest powszechnie określana jako drugie co do wielkości polskie miasto na świecie. Polecam wam spacer po polskiej dzielnicy Polish Village oraz wizytę w kościele św. Jacka.

Ponadto warto odwiedzić Millenium Park, w którym znajdziecie słynną rzeźbę – Wrota Niebios. Chcecie zobaczyć panoramę miasta? W takim razie wjedźcie na platformę widokową The Ledge, która znajduje się na 103. piętrze Willis Tower! Zmęczeni miejskim zgiełkiem? Odpoczynek nad jeziorem Michigan z pewnością was zadowoli.

W drodze do San Francisco czeka was prawie 12-godzinna przesiadka w Denver, którą możecie przeznaczyć na szybką wizytę w mieście. W trakcie krótkiego pobytu polecam zobaczyć jedno z licznych muzeów: Denver Museum of Nature and Science lub Denver Art Museum. Jeśli chcecie nieco odpocząć, rekomenduję spacer w parkach: Civic Center Park i Lincoln Park.

Zwiedzając San Francisco, musicie skorzystać z możliwości przejażdżki zabytkowym tramwajem. Miasto znane jest ze słynnego mostu Golden Gate. Możecie go podziwiać z punktu widokowego przy Battery Spencer. Możecie również przespacerować się po nim lub przejechać rowerem. Ciekawą atrakcją może okazać się wizyta w więzieniu Alcatraz.

Foto: Austin Neill / Unsplash.com
Engel Ching / Shuttertock
Foto: Engel Ching / Shuttertock
Foto: Chris Dickens / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »