Fly4free.pl

Relaks w Brazylii za 3572 PLN. Loty do Rio de Janeiro z Warszawy + noclegi ze śniadaniami

3572 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: praia vermelha / shutterstock
Macie ochotę, by odpocząć na jednej z najpiękniejszych plaż na świecie? Chcielibyście przy okazji odwiedzić słynne Rio de Janeiro? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji i udajcie się do Brazylii!

Do Ameryki Południowej polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej TAP Air Portugal w terminie 13-20 marca. Po drodze do Rio de Janeiro czekają was przesiadki w Lizbonie. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie bagaż podręczny. Sprawdźcie koniecznie nasze porady, jak odpowiednio się spakować.

W Brazylii zatrzymacie się w 3* hotelu Orlanova Boutique, który położony jest w miejscowości Arraial do Cabo, w pobliżu plaży Prainhas do Pontal do Atalaia. Do miejsca zakwaterowania z Rio de Janerio dojedziecie autobusem.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 3572 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2047 PLN/tydzień/2 osoby

W Arraial do Cabo wybrałem dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym 3* hotelu Orlanova Boutique. Obiekt mieści się tuż przy plaży, a w cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 875 PLN/osoba

Odkryjcie Rio de Janeiro z zupełnie innej perspektywy! Wybierzcie się na wycieczkę helikopterem nad miastem i zobaczcie najważniejsze atrakcje z góry!

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »