Fly4free.pl

Święta Bożego Narodzenia na Malcie za 833 PLN. Loty z Poznania i 6 nocy w 4* hotelu

833 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie możliwość wykorzystania urlopu w okresie świątecznym i szukacie pomysłu na tani wyjazd? W takim razie rozważcie ofertę pobytu na niewielkiej śródziemnomorskiej wyspie. Na Malcie możecie spodziewać się wiosennej pogody oraz znakomitych warunków zakwaterowania.

Podróż rozpoczniecie 22 grudnia z poznańskiego portu lotniczego Ławica, a do stolicy Wielkopolski wrócicie po 6-dniowym pobycie na Malcie (28.12). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a za bezpośrednie loty zapłacicie tylko 148 PLN/os.!

Na Malcie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Solana & Spa, który znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy. Z lotniska w okolice proponowanego hotelu dojedziecie bezpośrednio autobusami nr X1 za 2 EUR (ok. 9 PLN).

Termin podróży: 22 – 28 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacicie tylko 833 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 295 PLN/2 osoby

Poznań – Malta – Poznań »

Hotel 1370 PLN/2 osoby/6 nocy

Na Malcie polecam wam noclegi w 4* hotelu Solana & Spa, w którym zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów. W cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, centrum fitness, sauny oraz krytego basenu z podgrzewaną wodą!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka na Maltę

W grudniu na tej śródziemnomorskiej wyspie możecie liczyć na temperatury rzędu 15-18 stopni Celsjusza – w takich warunkach zwiedzanie będzie należeć do przyjemności. Co warto zobaczyć? Na pewno stolicę Malty – Vallettę, do której spod waszego hotelu dojedziecie autobusem nr 41 oraz 42.

Zajrzyjcie także do Mdiny, która w serialowym hicie stacji HBO – „Gra o Tron” – była stolicą krainy Westeros. Jak się tam dostać? Łatwo i szybko komunikacją publiczną. Z Valletty – dojedziecie tam autobusami nr 51nr 52 oraz nr 53. Jeżeli planujecie częściej korzystać z komunikacji publicznej, to już na lotnisku zaopatrzcie się w bilet umożliwiający nielimitowane przejazdy komunikacją miejską – zapłacicie za niego 21 EUR (ok. 99 PLN). Dla porównania jednorazowy bilet to wydatek rzędu 1,5 EUR (ok. 7 PLN).

Foto: FredP / Shutterstock
Foto: Karina Movsesyan / Shutterstcok
malta valletta
Foto: ZGPhotography / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Wjazd na Maltę odbywa się bez ograniczeń tylko dla osób zaszczepionych. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.
 • Dodatkowe informacje na temat aktualnych obostrzeń na Malcie znajdziecie tutaj.
 • Na Malcie funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta sieć autobusowa. W niskim sezonie za jednorazowy bilet zapłacicie 1,5 EUR (ok. 7 PLN). Tygodniowy bilet, upoważniający do nielimitowanych przejazdów kosztuje 21 EUR (ok. 98 PLN).
 • Nasze forum to skarbnica wiedzy. Zajrzyjcie tam koniecznie przed planowaniem urlopu.
 • Malta: gdzie jeść, aby nie przepłacać. Sprawdźcie listę polecanych restauracji.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
 • Sprawdźcie dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »