Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Turcji za jedyne 957 PLN! Urlop z wylotem z Katowic

957 PLN Turcja z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Co powiecie na tani wypoczynek nad tureckim wybrzeżem Morza Śródziemnego? Na miejscu poza wiosenną aurą czekają na was ciekawe miejsce do zobaczenia oraz znakomite warunki zakwaterowania i to w dogodnej formie all inclusive! Zainteresowani? No to nie zwlekajcie z rezerwacją.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Turcji udacie się w terminie 11 – 18 grudnia, z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczej Smartwings. W cenę wliczono zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany.

Na miejscu zatrzymacie się w 4* hotelu Grand Seker. Dla gości udostępniono m.in. kryty basen, strefę spa & wellness, saunę, restaurację oraz bar. Co więcej, obiekt oferuje znakomity program animacyjny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Decydując się na ofertę biura podróży Rainbow, w cenę wycieczki wliczone są również transfery lotniskowe oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: 11 – 18 grudnia
Wylot z: Katowic
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto:
hotel w turcji
Foto:
Foto:

Co zobaczyć podczas wycieczki?

W pierwszej kolejności wybierzcie się do Side, położonego niedaleko miejsca, w którym wypoczniecie. W mieście obowiązkowo zobaczcie przepięknie położoną Świątynię Apolla i Ateny. To właśnie w tym miejscu będziecie mogli podziwiać malowniczą panoramę Morza Śródziemnego, a najlepszych widoków spodziewajcie się pod wieczór – podczas długich spacerów wzdłuż nadmorskiej promenady.

Szukacie alternatyw od hotelowej plaży? Wypocznijcie na słynnej Lara Beach. Interesujecie się historią? Koniecznie odwiedźcie ruiny starożytnego miasta Perge, gdzie zachowała się piękna hellenistyczna brama.

Mając do dyspozycji całe 7 dni w Turcji, grzechem byłoby nie wybrać się do Parku Narodowego Pamukkale, który wpisany został na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miejsce to określane jest mianem „Bawełnianej Twierdzy” za sprawą swoich wapiennych tarasów, wodospadów i gorących źródeł.

Przydatne informacje
  • Turcja znosi obowiązkowe testy na COVID-19 dla części turystów z Polski!
  • Ważne! Polska znosi kwarantannę dla wracających z wakacji w Turcji!
  • Polacy korzystają z nowych zasad kwarantanny. Wakacje w Turcji hitem sprzedaży!
  • W ramach wyżywienia z all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski i słodycze w czasie dnia, a także bezpłatne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole.
  • W ramach wyżywienia z all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski i słodycze w czasie dnia, a także bezpłatne napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 15.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Klimatyczne uliczki i piękne widoki 🌆 Weekend w Tallinie za 549 PLN 😱 Loty i ⭐️⭐️⭐️⭐️hotel w centrum 🤩
Tallin z Gdańska 549 PLN

Luksusowy weekend w estońskiej stolicy. Loty i 4* hotel w centrum

City break w Wilnie 🏰✈️ 4* Courtyard by Marriott na weekend za 389 PLN 🥰
Litwa z Gdańska 389 PLN

City break w Wilnie: loty + 4* Courtyard by Marriott

Gdzie wybierzesz się tego lata? 🌍😍 Loty do kilku europejskich stolic od 161 PLN ☀️✨
Europejskie stolice z 5 miast od 161 PLN

Gdzie wybierzesz się tego lata? Loty do kilku miast w supercenach

Sycylia w wakacyjnym stylu 🌊☀️ 7 dni all inclusive na południu wyspy za 2499 PLN
Włochy z Wrocławia 2499 PLN

Sycylia w wakacyjnym stylu: 7 dni all inclusive na południu wyspy

Antalya (7 dni) w Falcon z Katowic (AI)
OD 2371 PLN

Antalya (7 dni) w Falcon z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Sealife Family Resort z Katowic (AI)
OD 2598 PLN

Antalya (7 dni) w Sealife Family Resort z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Porto Bello z Katowic (AI)
OD 2719 PLN

Antalya (7 dni) w Porto Bello z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Krakowa (AI)
OD 2822 PLN

Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Krakowa (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?