Fly4free.pl

All inclusive na Majorce: tydzień w 4* hotelu od 2289 PLN (wyloty z 4 miast)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Farid Askerov / unsplash.com
od
2289 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.10.2022 - 17.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wypocznijcie na największej wyspie archipelagu Balearów. Na Majorce możecie spodziewać się pięknych plaż, malowniczego wybrzeża i świetnej pogody. Zrelaksujcie się w słonecznej Hiszpanii i odpocznijcie w 4* hotelu z wygodną formułą all inclusive.

Urlop nad Morzem Śródziemnym zaplanowany został w terminie 10 – 17 października. Czeka was bezpośredni lot na Majorkę, realizowany z Warszawy, Katowic lub Poznania. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Będziecie zakwaterowani w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu EIX Lagotel, który zlokalizowany jest 3 kilometry od słynnego miasteczka Alcudia. W pobliżu mieści się również piękna, piaszczysta plaża. Na miejscu znajdziecie 3 baseny i taras słoneczny. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Berlina, Drezna, Katowic i Krakowa
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl

Atrakcje 160 PLN

Chcecie odkryć Majorkę mniej znaną? Wycieczka do jaskiń Coves del Drac, fabryki pereł i na lokalny targ będzie idealnym rozwiązaniem!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »