Fly4free.pl

Afryka czeka! Bilety do Ghany, Gwinei i Senegalu od 1666 PLN. Wiele dostępnych terminów na loty z Berlina

1666 PLN
Foto: eappiah / Shutterstock
W najbliższym czasie planujecie zejść z utartego podróżniczego szlaku? Co powiecie na eksplorację Czarnego Lądu? Proponuję wam przeloty w atrakcyjnych cenach do Akry, Dakaru oraz Konakry. Natomiast tylko od was zależy, na który kierunek się zdecydujecie.

Do Ghany, Gwinei oraz Senegalu wybrać się będziecie mogli w terminach pomiędzy październikiem a lutym przyszłego roku. Podróż do Afryki rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg.

Do każdego z ww. państw polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: październik- luty 2023 r.
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 424 PLN/2 osoby/noc

W Akrze proponuję wam noclegi w obiekcie Embassy Gardens Luxury Apartments. Każdy z apartamentów składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Na terenie kompleksu będziecie mieć zapewniony dostęp do odkrytego basenu oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast w Konakry proponuję wam noclegi w 4* hotelu Palm Camayenne, który znajduje się w pierwszej linii brzegowej, a na jego terenie mieście się sporych rozmiarów odkryty basen, taras słoneczny z leżakami oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »