Fly4free.pl

7 dni w Dominikanie za 3660 PLN. Loty do Santo Domingo z Warszawy + noclegi z basenem przy plaży

3660 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: jovannig / yayimages
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę odpocząć na Karaibach w mniej popularnym miejscu? W takim razie skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do stolicy Dominikany, gdzie zrelaksujecie się na wspaniałych plażach.

W podróż do Santo Domingo udacie się w terminie 19 – 26 (27) października. Czekają was loty z lotniska w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Air Europa i PLL LOT. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Lizbonie. Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest wyłącznie bagaż podręczy.

W Dominikanie polecam wam zakwaterowanie w miejscowości Boca Chica w 3* hotelu Residence Tropical Garden. Obiekt znajduje się parę minut spacerem od najbliższej plaży. Do waszej dyspozycji będzie prywatna łazienka oraz basen zewnętrzny.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Air Europa i PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3688 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym apartamencie.

Hotel 1267 PLN/2 osoby/pobyt

Na miejscu zakwaterowani będziecie 3* hotelu Residence Troical Garden. Jest to bardzo dobrze oceniany obiekt, który zawiera prywatną łazienkę, ogród i basen zewnętrzny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »