Fly4free.pl

Zobacz piramidy! Wycieczka do Kairu za 1192 PLN: bezpośrednio PLL LOT z Warszawy + 4* hotel ze śniadaniami

1192 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: AlexAnton / Shutterstock
Egipskie piramidy to jeden z zabytków, który powinien zobaczyć każdy podróżnik! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się na wycieczkę, w czasie której będziesz mieć je dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Wyjazd do Egiptu zaplanowany został w dogodnym terminie 17 – 22 stycznia (wtorek – niedziela). Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy do Kairu, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Bilety w najniższej cenie zarezerwujesz w ramach trwającej aktualnie promocji Black Week.

Wybrałem zakwaterowanie w świetnym 4* hotelu Hayat Pyramids View. Trudno wyobrazić sobie miejsce z lepszym widokiem w stolicy Egiptu. Z okien obiektu rozpościera się wspaniała panorama na piramidy. Na dobry początek dnia otrzymasz śniadanie wliczone w cenę zakwaterowania.

Termin podróży: styczeń
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz noclegi zapłacisz 1192 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 1499 PLN/2 osoby

Warszawa – Kair – Warszawa >>

Hotel 884 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Hayat Pyramids View czekają pokoje wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną, WiFi, telewizor LCD oraz minibar. Z ich okien rozciąga się wspaniały widok na piramidy, a w cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 252 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? Zarezerwuj wycieczkę, w czasie której odwiedzisz Cytadelę Saladyna.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »