Fly4free.pl

Nietypowo: zestawienie noclegów (także weekendowych) w zamkach w Polsce już od 185 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dziewul / Shutterstock
od
185 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.06.2022 - 30.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nie wiem, czy wiecie, ale w niektórych zamkach na terenie naszego kraju możecie zarezerwować pobyt. Chcecie się dowiedzieć, które dają taką możliwość? W takim razie zapraszam do przygotowanego mnie zbioru, z którego na pewno wybierzecie coś dla siebie.

Na wycieczkę udać się będziecie mogli w czerwcu. Dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela). Noclegi w tak nietypowych obiektach, jakimi są zamki, zaczynają się już od 185 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 185 PLN/2 osoby/noc

Najmniej kosztować was będzie pobyt w hotelu Zamek w Czernej, który mieści się na terenie zielonego parku o powierzchni 5 hektarów. Znajduje się on w miejscowości Czerna, w województwie dolnośląskim.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Po drugiej stronie Polski – na Podkarpaciu – znajduje się hotel Zamek w Krasiczynie, który mieści się w renesansowo-manierystyczej twierdzy. Na miejscu można wypożyczyć rower i skorzystać z dużego ogrodu z wyznaczonym miejscem do grillowania. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W tym samym województwie mieści się także hotel Zamek w Baranowie Sandomierskim, który otoczony jest imponującym parkiem. Każdy pokój obejmuje łazienkę z prysznicem oraz część wypoczynkową. W cenę noclegów wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Tyle samo kosztować was będzie pobyt z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Zamek Czocha, który znajduje się w woj. dolnośląskim. Położony jest on na szczycie granitowego wzgórza, które góruje nad Jeziorem Leśniańskim.. We wszystkich pokojach są łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Natomiast województwie opolskim proponuję wam pobyt w jednym z najpiękniejszych polskich zamków, czyli Zamku Moszna. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania, które serwowane są w formie bufetu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Wędrujemy dalej i w końcu zaglądamy na Górny Śląsk, gdzie proponuję wam zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Zamek Lubliniec. Na terenie rozległego kompleksu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Na sam koniec zaglądamy do województwa pomorskiego, gdzie mam dla was ofertę noclegów z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Zamek Gniew. Jest on położony nieopodal brzegu rzeki Wisła. W cenie będziecie mogli także skorzystać z krytego basenu oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »