Fly4free.pl

Zbiór tanich lotów w Ryanair: Włochy, Czarnogóra, Francja, Cypr, Węgry i Austria od 101 PLN

od 101 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FOTOGRIN / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na kolejną podróż? Chciałbyś wybrać się na wycieczkę w dobrej cenie? W takim razie przygotowałam zestawienie tanich lotów. Zwiedzanie Budapesztu, odkrywanie piękna Kampanii czy relaks na Wyspie Afrodyty? Decyzja należy do ciebie!

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie loty z polskich miast do Austrii, Włoch, Francji, Czarnogóry oraz na Cypr i Węgry. Wszystkie propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii Ryanair, a najtańsze zarezerwujesz już za 101 PLN.

Bez dodatkowych opłat czeka cię podróż z bagażem podręcznym. Zachęcam do lektury przygotowanego przez nas poradnika, a jego spakowanie nie będzie stanowiło problemu. 

Termin podróży: styczeń-lity
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 370 PLN/noc/2 osoby

W Neapolu postaw na 4* hotelu Starhotels Terminus, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Pafos zatrzymaj się w 4* hotelu Anemi. Na miejscu znajdziesz basen i restaurację, w której serwowane są darmowe śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 63 PLN/doba

Planujesz wybrać się na Cypr i masz zamiar z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Pafos wypożycz samochód i ruszaj na eksplorację wyspy

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »