Fly4free.pl

Zbiór lotów do Włoch, Grecji, Bułgarii, Hiszpanii, Jordanii, Chorwacji i na Maltę z Polski od 73 PLN

73 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: sc2022 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów lotniczych w atrakcyjnych cenach i zaplanujcie swoją kolejną podróż. Wypoczynek w Chorwacji, zwiedzanie Jordanii, a może relaks na Santorynie? Zdecydujcie sami!

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Krakowa, Katowic, Gdańska, Warszawy (Modlin), Poznania i Wrocławia. Możecie udać się do Bolonii, Ankony, Aten, Burgas, Barcelony, Ammanu, Zadaru oraz na Santoryn i Maltę.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: czerwiec – grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Chorwacji polecam zatrzymać się w 4* Classy Design Accommodation, który położony jest w samym sercu Zadaru. Obiekt może pochwalić się rewelacyjnymi opiniami dotychczasowych gości.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Ammanie rekomenduję noclegi w 4* Grape Village Hotel. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »