Fly4free.pl

Zbiór lotów po Europie od 47 PLN: Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania, Czechy i Węgry z Polski

od 47 PLN
Oferta nieaktualna
bolonia panorama miasta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elenamiv
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na budżetową wycieczkę? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do ciekawych europejskich miast. Możecie zaczerpnąć nieco słońca we Włoszech, odwiedzić interesujące miasta jak Londyn, Madryt i Budapeszt oraz odkryć piękną naturę w okolicach Edynburga!

W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii lotniczych Ryanair z Krakowa, Katowic, Poznania lub Modlina. Dostępnych jest wiele ciekawych kierunków, na przykład: Bergamo, Ankona, Bolonia, Londyn, Edynburg, Praga, Budapeszt czy Madryt. W cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 441 PLN/noc/2 osoby

W Ankonie rekomenduję wam noclegi w komfortowym 4* hotelu Ego. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który znajduje się bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z basenu i siłowni. Otrzymacie też darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Londynie zatrzymajcie się w 5* hotelu The Chilworth London Paddington. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W obiekcie znajduje się strefa spa i restauracja.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
 • Wszystkie osoby zaszczepione, które podróżują z krajów UE do Włoch, nie muszą martwić się testem, a wjazd jest możliwy bez żadnych problemów.
 • Super wiadomość! Wielka Brytania luzuje przepisy dla wszystkich.
 • Aby dostać się do Hiszpanii, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
 • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test.
 • Przeczytajcie relacje z podróży do Włoch naszych czytelników.
 • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie się pakować w małą walizkę lub plecak.
 • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »