Fly4free.pl

Zbiór weekendowych lotów po Europie z już od 78 PLN. Dostępne wycieczki z 6 polskich miast!

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
78 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Foto: Ekaterina Pokrovsky / Shutterstock
Dla wszystkich spragnionych podróżowania w terminie obejmującym wyłącznie dni wolne od pracy (sobota-niedziela), przygotowałem zbiór z tanimi biletami, w którym znajdziesz m.in. przeloty do Kopenhagi, Londynu, Mediolanu czy nad przepiękne fiordy!

Do Anglii (Londyn Luton), Danii (Kopenhaga), Holandii (Eindhoven), Niemiec (Dortmund, Hamburg), Norwegii (Bergen, Haugesund, Oslo Gardemon, Stavanger, Trondheim), Szwajcarii (Bazylea) oraz Włoch (Mediolan Bergamo, Mediolan Malpensa) wybrać się możesz w terminach pomiędzy wrześniem a lutym przyszłego roku.

Wycieczkę rozpoczniesz i zakończysz na gdańskim lotnisku im. Lecha Wałęsy, na katowickim lotnisku w Pyrzowicach, w porcie lotniczym Kraków-Balice, na lotnisku Poznań-Ławica, na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina lub we wrocławskim porcie lotniczym im. Mikołaja Kopernika.

Na każdej z tras polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: wrzesień 2023 r. – luty 2024 r.
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Podróż od 78 PLN

Gdańsk – Haugesund – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 98 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Stavanger – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 98 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Trondheim – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 98 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Bergen – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 173 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Dortmund – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 160 PLN (lot w dwie strony).

Kraków – Mediolan Malpensa – Kraków »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 174 PLN (lot w dwie strony).

Kraków – Oslo Gardermoen – Kraków »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 162 PLN (lot w dwie strony).

Warszawa – Kopenhaga – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 173 PLN (lot w dwie strony).

Katowice – Kopenhaga – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 182 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Hamburg – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 118 PLN (lot w dwie strony).

Wrocław – Eindhoven – Wrocław »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 213 PLN (lot w dwie strony).

Katowice – Dortmund – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 148 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Kopenhaga – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 158 PLN (lot w dwie strony).

Wrocław – Londyn Luton – Wrocław »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 151 PLN (lot w dwie strony).

Gdańsk – Londyn Luton – Gdańsk »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 169 PLN (lot w dwie strony).

Poznań – Londyn Luton – Poznań »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 173 PLN (lot w dwie strony).

Warszawa – Bazylea – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 247 PLN (lot w dwie strony).

Warszawa – Eindhoven – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 263 PLN (lot w dwie strony).

Katowice – Londyn Luton – Katowice »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 257 PLN (lot w dwie strony).

Warszawa – Mediolan Bergamo – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 285 PLN (lot w dwie strony).

Hotel od 348 PLN/2 osoby/noc

W Bergamo postaw na pobyt w 3* hotelu B&B, który od dworca kolejowego oddalony jest o 600 metrów.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Mediolanie proponuję ci nocleg w 4* hotelu Portello, który znajduje się nieopodal stadionu Giuseppe Meazzy, czyli popularnego San Siro.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Bazylei zatrzymaj się w hotelu Ibis, który od głównego dworca kolejowego oddalony jest o 4 minuty spokojnego spaceru.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 396 PLN/dzień

Rusz nad fiordy! Po wylądowaniu w Trondheim wypożycz samochód, którym łatwo i wygodnie dojedziesz w piękne zakątki Norwegii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Chętnym polecieć do Legolandu zimą przypominam, że w styczniu i w lutym Legoland jest zamknięty:)
ssaassaa, 19 lipca 2023, 18:56 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »