Fly4free.pl

Loty na city breaki od 43 PLN. Finlandia, Austria, Łotwa, Francja, Węgry, Niemcy i Czechy z Polski

od 43 PLN
wieden centrum
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Brian Kinney : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie krótkie wypady na intensywne zwiedzanie ciekawych miast? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do interesujących miejsc już od 43 PLN.

Wszystkie poniższe loty to bezpośrednie podróże na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Możecie polecieć do Finlandii, Austrii, Francji, Niemiec i Czech oraz na Łotwę i Węgry. Najtańsze bilety kupicie już za 43 PLN. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: maj–czerwiec
Wyloty z: Krakowa i Warszawy (Modlin)
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 413 PLN/noc/2 osoby

W Wiedniu rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* aparthotelu Adagio Vienna City. Obiekt jest zlokalizowany w centrum miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z siłowni i darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Pradze polecam wam pobyt w 5* hotelu Occidental Praha Wilson. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który usytuowany jest w samym centrum stolicy. Do waszej dyspozycji zostanie oddana m.in.: siłownia, restauracja i pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »