Fly4free.pl

Zbiór lotów do Jordanii, Włoch, Chorwacji, Hiszpanii, Maroka, Czarnogóry oraz na Maltę i Cypr z Polski od 195 PLN

195 PLN
majorka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: vulcano / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czas zaplanować urlop w jednym ze słonecznych zakątków Europy i nie tylko! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zbioru i wybierzcie loty dla siebie. Zwiedzanie Jordanii, wypoczynek na Balearach, a może pobyt w Chorwacji? Zdecydujcie sami!

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Warszawy (Modlin), Wrocławia, Gdańska, Poznania, Krakowa i Katowic. Możecie udać się do Ammanu, Trapani, Pafos, Zadaru, Agadiru, Podgoricy oraz na Maltę i Majorkę.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: maj – lipiec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Malcie polecam zatrzymać się w 4* Paradise Bay Resort, który znajduje się nad wybrzeżem Morza Śródziemnego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Majorce rekomenduję zakwaterowanie w Mll Mediterranean Bay Hotel. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika TripAdvisor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »