Fly4free.pl

Półwysep Iberyjski czeka! Zbiór lotów do Portugalii i Hiszpanii z Polski od 205 PLN

od 205 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BearFotos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na Półwyspie Iberyjskim nie musisz martwić się o pogodę również w okresie jesienno-zimowym. Jeśli masz ochotę odkryć ten piękny zakątek Europy, skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów.

Na wycieczkę polecisz na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair i Wizz Air z Warszawy (Modlin), Krakowa, Gdańska i Łodzi. Możecie wybrać się do Porto, Lizbony, Girony, Sewilli, Barcelony, Alicante i Walencji.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytaj nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad-styczeń
Linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air, bez WDC
Bagaż: podręczny

Hotel od 287 PLN/noc/2 osoby

W Walencji proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Ilunion Aqua 4. Do dyspozycji gości zostanie oddana restauracja i komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Lizbonie postaw na pobyt w 4* hotelu PortoBay Marques. Na miejscu znajdziesz basen wewnętrzny i strefę spa.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 240 PLN/osoba

Być w Barcelonie i nie zwiedzić niesamowitej Sagrada Familia, toż to grzech 😉 Jeżeli masz zamiar zajrzeć do tej majestatycznej budowli, to zadbaj o bilety wstępu z wyprzedzeniem

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »