Fly4free.pl

Półwysep Iberyjski czeka! Zbiór lotów do Portugalii i Hiszpanii z Polski od 175 PLN w obie strony

od 175 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy wam się podróż na słoneczny Półwysep Iberyjski? Chcielibyście zaczerpnąć nieco słońca i poczuć lokalny klimat? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do Portugalii i Hiszpanii. Zwiedzanie Porto, odpoczynek na Costa Brava, a może wizyta w Andaluzji? Wybór należy do was!

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Warszawy (Modlin), Krakowa i Wrocławia. Możecie wybrać się do Porto, Lizbony, Girony, Sewilli, Madrytu, Alicante i Walencji.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad-grudzień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 446 PLN/noc/2 osoby

W Sewilli proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Las Casas de la Judeira. Do waszej dyspozycji zostanie oddany basen wewnętrzny i strefa spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Porto postawcie na pobyt w 4* pensjonacie Cale. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »