Fly4free.pl

Zbiór lotów do Norwegii z Gdańska od 43 PLN. Oslo, Tromso, Evenes i inne

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
43 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Paul D Smith / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Znajdą się tutaj fani skandynawskich widoków? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów z Gdańska do kilku norweskich miast i spędźcie wiosnę wśród natury. Sami zdecydujcie, gdzie wybierzecie się tym razem: do Tromso, Alesund, Oslo, Bergen, Evenes, a może do Stavanger?

Do Norwegii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Wizz Air z Gdańska. W zależności od waszego wyboru odwiedzicie: Tromso, Evenes, Stavanger, Bergen, Oslo lub Alesund. W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: maj
Linie lotnicze: Ryanair, Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel od 437 PLN/noc/2 osoby

Citybox Bergen to obiekt położony w samym sercu miasta, co ułatwi wam jego piesze zwiedzanie. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »