Fly4free.pl

Zbiór lotów do Kalifornii. Los Angeles, San Francisco, San Diego, Santa Ana i San Jose z Berlina od 1674 PLN

od 1674 PLN
Kalifornia plaża
Foto: Lux Blue / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie, by udać się na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych? Odkryjcie przepiękną Kalifornię i zaczerpnijcie nieco gorącego słońca! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów i wybierzcie kierunek, który spełni wasze oczekiwania.

Do słonecznej Kalifornii możecie polecieć w wielu terminach od września do listopada, na przykład w dniach 2–15 listopada. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Podróżować będziecie tuż zza naszej zachodniej granicy, z lotniska Berlin Brandenburg.

W cenę biletów wliczono mały bagaż podręczny. Polecam wam lekturę przygotowanego przez nas poradnika – spakowanie go okaże się łatwiejsze, niż myślicie!

Termin podróży: wrzesień–listopad
Wyloty z: Berlina
Linia lotnicza: British Airways i Finnair
Bagaż: podręczny

Hotel od 951 PLN/noc/2 osoby

W Los Angeles zatrzymajcie się w 4* hotelu Indigo, który usytuowany jest w centrum miasta. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w San Francisco rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Club Quarters. Na miejscu znajdziecie siłownię oraz restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1347 PLN/pobyt/2 osoby

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Kalifornii jest wynajęcie samochodu. Wypożyczcie Toyotę Yaris lub podobny model i ruszcie odkrywać okolicę na własną rękę!

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »