Fly4free.pl

Zakończenie wakacji na Zakintos za 886 PLN. Loty z Warszawy + noclegi

886 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Julian Timmerman / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wciąż nie udało wam się nigdzie wyjechać w tym sezonie? Nic straconego! Skorzystajcie ze znalezionej przeze mnie okazji, pakujcie walizki i ruszajcie na jedną z najpiękniejszych wysp Hellady. Pogoda z pewnością was nie zawiedzie, a na miejscu czekają wspaniałe widoki, malownicze plaże oraz oraz ciepła woda w morzu.

Do Grecji udacie się w terminie 29 sierpnia – 5 września. Czekają was loty z podwarszawskiego Modlina na Zakintos, realizowane na pokładzie samolotów linii Ryanair.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Apelati. Na miejscu poza komfortowymi pokojami czeka wspólny salon, ogród oraz rodzinna restauracja serwująca śródziemnomorskie specjały.

Termin podróży: sierpień-wrzesień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 886 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1123 PLN/2 osoby

Na wyspie rekomenduję zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Apelati. Na miejscu czekają pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, wentylator oraz balkon.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 1400 PLN/pobyt

Chcecie zwiedzić wszystkie interesujące zakątki wyspy? Przyda się do tego wypożyczony samochód – najlepiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu w Grecji.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »