Fly4free.pl

Weekendowa wyprzedaż w Ryanair: Francja, Włochy, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Jordania, Cypr, Czarnogóra oraz Malta z Polski od 72 PLN

72 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ależ początek długiego weekendu! Rozpocznijcie tegoroczną majówkę od zaplanowania kolejnej, słonecznej wycieczki. Relaks w Grecji, zwiedzanie Jordanii, a może pobyt w Chorwacji? Zdecydujcie sami!

W podróż polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Krakowa, Poznania, Katowic i Wrocławia. Możecie udać się do Lille, Bolonii, Burgas, Zadaru, Ammanu, Pafos, Podgoricy oraz na Korfu i Maltę.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: maj – czerwiec
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Korfu polecam noclegi w 4* Kairaba Mythos Palace. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Malcie rekomenduję zatrzymać się w Paradise Bay Resort, który znajduje się nad wybrzeżem Morza Śródziemnego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »