Fly4free.pl

Błyskawiczna wyprzedaż w Ryanair: Włochy, Węgry, Francja, Austria, Czechy, Grecja, Ukraina i Finlandia z Polski od 36 PLN!

36 PLN
Oferta nieaktualna
ateny
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Tylko 24 godziny trwa dzisiejsza promocja w Ryanair! Podczas akcji możecie kupować bilety na wyjazdy w listopadzie. City break w Bolonii, zdjęcie pod słynną krzywą wieżą w Pizie, a może zwiedzanie Lwowa? Zdecydujcie sami!

Na wycieczkę wybierzecie się na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. W podróż możecie polecieć z Katowic, Krakowa, Warszawy (Modlin), Bydgoszczy, Poznania i Wrocławia. Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

W Atenach polecam zatrzymać się w 4* Ambrosia Suites & Aparts. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Foto: Arthur Yeti / Unsplash.com
piza włochy
Foto: joyfull / Shutterstock
Foto: frantic00 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie wiem skąd się biora te ceny ,kiedy wchodzę na ofertę wymienioną przez Państwa  wyskakują mi ceny znacznie różniące się od podanych zawsze dużo wyższe. wobec powyższego proszę nie przysyłac mi tych nieaktualnych ofert . Zaśmiecają mi skrzynkę pozdrawiam Dariusz Turowski
Dartur, 21 października 2021, 20:45 | odpowiedz
Najtańsze bilety w takich promocjach zawsze szybko się wyprzedają. W każdej chwili może Pan zrezygnować z naszych powiadomień. Pozdrawiam. 
Dartur Nie wiem skąd się biora te ceny ,kiedy wchodzę na ofertę wymienioną przez Państwa  wyskakują mi ceny znacznie różniące się od podanych zawsze dużo wyższe. wobec powyższego proszę nie przysyłac mi tych nieaktualnych ofert . Zaśmiecają mi skrzynkę pozdrawiam Dariusz Turowski
Kamil Walinowicz, 22 października 2021, 7:15 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »