Fly4free.pl

Wypoczynek w Malezji za 3533 PLN: loty do Kuala Lumpur z Warszawy + 5* hotel

3533 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Patrick Foto / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Malezja to kraj tropikalnej pogody, świetnego jedzenia oraz wielu atrakcji turystycznych. Wybierzcie się tam zimą, by zwiedzanie połączyć z pobytem w świetnym 5* hotelu.

Do Azji udacie się w terminie 4(5) – 12(13) lutego. Czekają was loty z Warszawy do Kuala Lumpur, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Turkish Airlines. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Stambule.

Zatrzymajcie się w bardzo dobrze ocenianym 5* aparthotelu Aurora Pavilion Bukit Jalil by Ody Suites. Do waszej dyspozycji będzie tam komfortowe zakwaterowania oraz basen na dachu z panoramicznym widokiem na okolicę.

Termin podróży: luty 2023 r.
Linia lotnicza:  Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za pakiet obejmujący loty z bagażem rejestrowanym oraz zakwaterowanie w 5* hotelu zapłacicie 3533 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1246 PLN/2 osoby/pobyt

W Kuala Lumpur proponuję postawić na hotel z wyższej półki – na przykład na świetny 5* Aurora Pavilion Bukit Jalil by Ody Suites.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 380 PLN/osoba

Chcecie zwiedzić więcej? Zarezerwujcie dla siebie całodniową wycieczka w Kuala Lumpur.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »