Fly4free.pl

Wypoczynek all inclusive w Bułgarii: pobyt w 4* hotelu z parkiem wodnym za 1572 PLN! Z Warszawy

Foto: tui.pl
od
1572 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.05.2022 - 27.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na zasłużony odpoczynek nad bułgarskie wybrzeże Morza Czarnego. W słynnym kurorcie – Słoneczny Brzeg – zatrzymacie się w fantastycznym 4* hotelu w wygodnej formule all inclusive, więc o nic nie będziecie musieli się martwić! Zainteresowani? W takim razie zapraszam po szczegóły.

Do Bułgarii udacie się w terminie (20-27 maja) z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony podróżować będziecie na pokładzie wyczarterowanego samolotu linii Enter Air. W cenie wycieczki zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany oraz podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w 4* Aqua Nevis ClubHotel, który od plaży i morza oddalony jest ok. 800 metrów. Na terenie hotelu znajdują się: plac zabaw, wodny plac zabaw, basen ze sztucznymi falami, leniwa rzeka i aż 12 zjeżdżalni.

Relaks po aktywnym dniu zagwarantuje strefa spa oraz przestronne, klimatyzowane pokoje. Ponadto na terenie całego hotelu zapewniony będziecie mieli dostęp do siecie WiFi. W cenę pobytu wliczone jest wyżywienie w formule all inclusive, transfery (lotniko-hotel-lotnisko) oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: 20 – 27 maja
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel z parkiem wodnym
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »