Fly4free.pl

Wypoczynek nad Oceanem Atlantyckim: 7 dni w Atlantic City za 3587 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

3587 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się nad amerykańskie wybrzeże Atlantyku i spróbujecie szczęścia w jednym z kasyn, a nuż wyjazd się wam zwróci 😉 . W trakcie podróży będziecie mieli także szansę odpocząć na plażach Atlantic City, a jak wypożyczcie auto, to cały wschód USA stoi przed wami otworem.

Na wycieczkę do USA wyruszycie 14 maja z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta. Do stolicy Niemiec wrócicie po 7-dniowym pobycie na wschodzie Stanów Zjednoczonych (22 maja – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe).

Do Filadelfii i z powrotem polecicie na pokładach samolotów 5* linii Lufthansa z wygodnymi przesiadkami na lotniku we Frankfurcie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

W Stanach zakwaterowani będziecie w 3* hotelu The Claridge, który znajduje się w Atlantic City. Z lotniska w Filadepfii w okolice miejsca noclegowego dojedziecie pociągami Airport Line oraz Atlantic City Rail Line lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 14 – 22 (23) maja
Linie lotnicze: Lufthansa
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3587 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 3853 PLN/2 osoby/7 nocy

W Atlantic City rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu The Claridge, który znajduje się w odległości 100 metrów od plaży oraz nadmorskiego deptaku. W obiekcie mieści się kasyno, centrum fitness oraz kryty basen. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym jest łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1911 PLN/7 dni

Zachęcam was także do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do USA. Mając do swojej dyspozycji auto, wygodnie i łatwo dojedziecie na przykład do Waszyngtonu czy nawet Nowego Jorku.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »