Fly4free.pl

Wypoczynek w Andaluzji za 1146 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic do Malagi i tydzień w hotelu

1146 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: KikoStock / Shutterstoc
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szerokie piaszczyste plaże, pewna pogoda, wysokie temperatury oraz ponad 300 słonecznych dni w roku – tym charakteryzuje się hiszpańskie wybrzeże Costa del Sol. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i spędźcie 7 wiosennych dni na południu Półwyspu Iberyjskiego.

Do Malagi udacie się tuż po długim weekendzie majowym (5-12.05). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na katowickim lotnisku im. Wojciecha Korfantego. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 388 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Costa del Sol zatrzymacie się hotelu Torremolinos Centro, który znajduje się w nadmorskim kurorcie Torremolinos. Z lotniska w Maladze w okolice miejsca noclegowego dojedziecie pociągiem regionalnym C1 (przystanek Torremolinos) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 5 – 12 maja
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacicie  1146 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 775 PLN/2 osoby

Katowice – Malaga – Katowice »

Hotel 1516 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Costa del Sol zakwaterowani będziecie w hotelu Torremolinos Centro, który od miejskiej plaży oddalony jest o 900 metrów. Wszystkie pokoje są urządzone w minimalistycznym stylu i wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 777 PLN/7 nocy

Do wszystkich ciekawych i atrakcyjnych miejsc Andaluzji oraz na Gibraltar szybko i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Malagi.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »