Fly4free.pl

Wypoczynek w Andaluzji za 1146 PLN. Loty (bez WDC) z Katowic do Malagi i tydzień w hotelu

1146 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: KikoStock / Shutterstoc
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szerokie piaszczyste plaże, pewna pogoda, wysokie temperatury oraz ponad 300 słonecznych dni w roku – tym charakteryzuje się hiszpańskie wybrzeże Costa del Sol. Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i spędźcie 7 wiosennych dni na południu Półwyspu Iberyjskiego.

Do Malagi udacie się tuż po długim weekendzie majowym (5-12.05). Podróż rozpoczniecie i zakończycie na katowickim lotnisku im. Wojciecha Korfantego. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w cenie 388 PLN/osoba – dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na Costa del Sol zatrzymacie się hotelu Torremolinos Centro, który znajduje się w nadmorskim kurorcie Torremolinos. Z lotniska w Maladze w okolice miejsca noclegowego dojedziecie pociągiem regionalnym C1 (przystanek Torremolinos) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 5 – 12 maja
Linie lotnicze: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacicie  1146 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 775 PLN/2 osoby

Katowice – Malaga – Katowice »

Hotel 1516 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Costa del Sol zakwaterowani będziecie w hotelu Torremolinos Centro, który od miejskiej plaży oddalony jest o 900 metrów. Wszystkie pokoje są urządzone w minimalistycznym stylu i wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 777 PLN/7 nocy

Do wszystkich ciekawych i atrakcyjnych miejsc Andaluzji oraz na Gibraltar szybko i wygodnie dojedziecie samochodem, dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Malagi.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »