Fly4free.pl

Wypoczynek na wyspie Langkawi za 2208 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu

2208 PLN
Oferta wyprzedana
Langkawi plaża
Foto: AsiaTravel / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie fakt ponownego otwarcia Malezji na turystów oraz atrakcyjnych cen przelotów do tego kraju. Za pakiet składający się z lotów na wyspę leżącą na Morzu Andamańskim oraz zakwaterowanie w bardzo dobrym hotelu zapłacicie nieco ponad dwa tysiące złotych.

Na wypoczynek do Azji Południowo-Wschodniej udacie się w maju (12-22.05). Podróż do Malezji rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym Berlin Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Scoot z wliczonym bagażem podręcznym. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Na wyspie Langkawi zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Lot 33 Boutique, który znajduje się w odległości 700 metrów od plaży Pantai Tengah. Z lotniska do proponowanego miejsca noclegowego dojedziecie taksówką za ok. 30 PLN.

Termin podróży: 12 (13) – 22 (23) maja
Linia lotnicza: Scoot
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz 7 nocy w 3* hotelu zapłacicie 2208 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1216 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Langkawi rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Lot 33 Boutique. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor oraz lodówkę. W łazience jest wanna lub prysznic oraz suszarka do włosów. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »